Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egy lány vall szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány vall szerelmet a fiúnak és elhivja randira?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen
2011. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem a fiúnak kellene kezdeményeznie :) A pasik szeretnek "vadászni" és nem érdekes számukra az a lány, aki "felkínálkozik".
2011. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak egy kicsit furi.
2011. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első kettő válaszoló hülyeséget beszél, amint tanúsíthatja azt mindenki, aki járt már bármelyik skandináv országban, vagy látott valamilyen finn filmet.


Ebből is látszik, hogy Mo. milyen konzervatív egy ország. Finneknél pl. tök természetes, hogy a lány megy oda, és kezdeményezi az ismerkedést, és semmivel sem tartják őt kevesebbre emiatt, sőt.


De sajna mint oly sok minden másban, ebben is fényévekre le van maradva az ország. :P

2011. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
van egy srác és tudja h tetszik nekem. de ha elmegyünk pl. egy pizzára abban szerintem még semmi rossz nincs, mert azt mondta aza baj h nem ismerjük egymást.
2011. febr. 22. 13:59
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem is gáz.


A férfi attól férfi, hogy udvariasan előre enged, h bókol, udvarol stb...


nehogy már ez igy elfelejtődjön!!

2011. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

páff.

és ha a férfinek egy kis "biztatás" kell, mert magátol nem lépne?

2011. febr. 22. 14:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, szeretek én kezdeményezni, de ez nem azt jelenti, hogy a lányoknak erre nincs joguk. Csak arra vigyázz, hogy utána a srác is lépjem, mert különben nem lesz belőle igazi kapcsolat.
2011. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem, de komolyan

miért ne? a srácoknak is jól eshet néha :D

nem feltétlenül könnyű prédának ahogy előttem leírtak hanem kicsit írányítobbnak :D

2011. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem szerintem nem baj nem tudom mi lenne ebben a rossz

16F

2011. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!