Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, de nagyon csúnya....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nagyon csúnya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem az zavar hogy csúnya hanem az ahogy az emberek ránk néznek, ahogy kinevetnek ha meglátnak együtt vele. Ahogy hallom mit sutyorognak mellettünk legszívesebben a falba verném a fejüket. De sajnos nem tehetem. Nem tudom bírni fogom-e. Hogy lehet ezt elviselni? Nem tudok nem figyelni erre. Mindenhol ez van.


Engem szépnek tartanak az emberek és nem értik miért vagyok egy csúnya sráccal. Pedig ő az első aki komolyan érdekel és úgy érzem vele szeretnék lenni, együtt élni, gyereket szülni, stb. Sose éreztem ilyet. De mások miatt kikészülök. Mindig ezeket kell majd hallgatnom és látnom ahogy pofákat vágnak? Titeket nem zavarna? Velem van a gond? Mit tegyek?


2011. febr. 22. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha szereted, akkor nem fog zavarni mások véleménye.

Meg kell tanulni ezzel együttélni, sz*rni más véleményére.

2011. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezzel nem sok mindent tudsz csinálni.Vagy benyeled és nem foglalkozol vele,vagy ha annyira zavar akkor ... nos - te döntesz,de ez megmérgez
2011. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most a régi 8.-os tanárnőmet juttattad eszembe. Olyan nagyon csúnyának láttuk (mi diákok) a férjét, amilyet elképzelni sem tudtunk. A tanárnőnk meg egy igen gyönyörű jelenség volt már akkor is. :) Lényeg a lényeg, hogy ők összeházasodtak, már 20 éves a lányuk, és 18 éves a fiúk, minkdettő GYÖNYÖRŰ gyerek, és a tanárnő és a még mindig csúnyácska férje még mindig együtt, nagy szeretetben.


És tudod mi a vicc? Hogy mikor felnőtt lettem, már egyáltalán nem láttam olyan csúnyának a tanárnő férjét, mostanra pedig már beszélgettünk is, és az én szememben egy csodás EMBER, és egyáltalán nem csúnya, nem is tudom, akkor miért gondoltuk ezt.


Ne törődj senkivel! Az én férjem sem egy Adonisz, de 15 éve együtt élünk, és van egy gyönyörű lányunk :))

2011. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! A csúnya és a szép relatív fogalom. Még a szexszimbólumnak kikiáltott srácok sem tetszenek mindenkinek. Lehet, h valakinek ronda az orra, de elbűvölő tekintete van. Vagy szeplős, elálló fülű, de ez is jól áll neki.

Feltételezem, h ha vele vagy, akkor csak megláttad benne a szépet, és neked ő nem csúnya. És csak ez számít.

2011. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem veled van a gond... Hanem az emberekkel. Sajnos. De nem kell velük törődnöd, ezt mindenki jól javasolja :)
2011. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted és jól érzed magad vele, miért érdekel mások véleménye ennyire?

Biztos, hogy azon vigyorognak, sutyorognak?

Vagy csak te gondolod így és akkor mégiscsak téged zavar hogy néz ki...

Az nem szerelem, amit a környezet véleménye tönkretehet.

Szerintem ne foglalkozz annyit mások gúnyos, vagy rosszindulatú véleményével.

A fiúk egyszerűen irigyek (azt írtad téged szépnek mondanak )a lányok meg nemértik miért vagy vele. Ha nagyon zavar és meghallod, mit mondanak, mond nekik, hogy q...vajó az ágyban, egyből elhallgatnak.:-D

2011. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Téged kellene sorozatgyártani!Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel,ne hagyd,hogy a boldogságod útjába álljanak!
2011. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én nem vagyok csúnya,legalábbis szerintem és mások szerint is..,mégis gyakran úgy néznek rám,mint egy terroristára!:)
2011. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted, és el tudod fogadni a külsejét / neked tetszik akkor nincs gond.

A külső nem minden. Ne foglalkozz mások véleményével, egyik füleden be a másikon ki.


Dühítő, de úgy sem tudsz változtatni az emberek hozzáállásán.

2011. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mások miatt jársz vele vagy magad miatt? Kirakatbábu kell neked, hogy a többiek előtt felvághass vele, vagy valaki, akit szeretsz, még ha mások hülyének is néznek?
2011. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!