Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívhatom fel, ha ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívhatom fel, ha ő nem keres?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt egy normális kapcsolatom sem, mert valószínűleg mindig túlságosan is siettettem a dolgokat. Most azonban szeretném helyesen, "protokollszerűen" csinálni, vagyis: csütörtökön volt a második randink, most hétfő este van. Próbálom elterelni a figyelmem, de nem nagyon sikerül, ha kicsit is elkalandozok, akkor már ő jár a fejemben... De azóta nem hívott, nem írt. Tudom, sok a dolga a ház körül, a suli meg a meló is, de azért igazán szánhatna rám pár percet... Szeretnék vele minél előbb találkozni, de nem hívhatom fel, mert szerintem eddig minden kapcsolatom ott bukott el, h túlságosan elsiettem a dolgokat, nem bírtam kivárni, amíg ő keres, amíg neki hiányzom. A fő kérdésem az, hogy meddig várjak az ő hívására? Szombatig? Addig nagyjából le is tudom magam kötni... Szeretnék véleményeket olvasni a helyzetről, mert elég kezdő vagyok a "helyes randizás"-ban...
2011. febr. 21. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?:)
2011. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsi, ezt elfelejtettem: 19/L
2011. febr. 21. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
keresd nyugodtan sms-be de ne csak a talira.
2011. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor telefonálsz amikor AKARSZ, nem ettől fog bármi is tönkremenni
2011. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel, kérdezz tőle valami butaságot, hogy fontosnak érezze magát. Pl. a számítógéppel kapcsolatban valamit. De bármi mást kérdezhetsz, hogy segíthessen. Így nem gond, de amúgy is felhívhatod.

Sok sikert. Bár már biztos megtetted :)

2011. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Írtam neki tegnap este emailt, de nem válaszolt... meddig várjak a válaszra? Jobban szeretném minél előbb tisztázni a dolgokat, h tudjam, ő is szeretné-e folytatni, vagy sem, de ha szeretné, csak túl rámenős a gyorsaságom, nem ijeszti el?
2011. febr. 23. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de gyanús... Ennyi idö után már jelentkeznie kellett volna. :S
2011. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez tényleg gyanús,szerintem nem akar semmit,mert ha akarna akkor keresne.Én már jártam így,nem keresett a srác és tudtam hogy van valami.Így szerintem nálad is ez a helyzet!De jobb lenne tisztázni a dolgokat.
2011. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!