Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, aki mindig letölt nekem zeneszámokat. Mondtam neki, h mostmár( így a 60. szám környékén...) kérjen valami fizetséget. Azt mondtam mondjon bármit, csak ne pénzt. És miután elküldtem az email-t, akkor eset le h belém van esve. Egy csókot kért. Nem mondom neki azt h nem, de ha csak egy csók lenne, akkor mindenki ribancnak tartana... Szerintetek mi lenne a helyes megoldás??
2011. febr. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
és miért fognak ribancnak tartani? nem kell tudnia senkinek sem...:D
2011. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elöször is tetszik neked a srác vagy nem?
2011. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beléd van esve, akkor nem csak egy csókot akar. Ha tetszik a srác, akkor menj bele egy randiba és írj valami olyasmit, hogy ha eljuttok a harmadik randiig, akkor már esélyes a csók is. Ettől függetlenül az elsőn is lekaphatod, de így már egészen másként fest a dolog.
2011. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha megígérted ha törik ha szakad, tartsd is be! Szádból segget ne csinálj!
2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem szereted akkor ne csókold meg!!! inkább, mondj te valami mást, mert ha megcsókolod akkor úgy érzi, hogy te is szereted őt és ha azt mondod hogy csak azért mert megigértem és ha a gyerek kicsit az érzékenyebb fajta, eléggé összetörhet a szive
2011. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!