Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hova menjek csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hova menjek csajozni?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy jóformán alig találkozom lányokkal, ugyanis egyetemen (igen, műszaki), nagyjából nincsenek is. Haveri társaság is onnan kerül ki, mondanom se kell, köztük sincs sok.

Buliban csajozást próbáltam, nem tetszett. Valahogy nem az én műfajom. Először beszélgetni jobban szeretek velük, és ugye ott nem nagyon megy a hangos zene mellett. Meg zavar a sok ember.


Elmondom mit szeretnék: egy csinos, normális lányt, hosszú távra. Szóval mit tanácsoltok, hol érdemes körülnézni?


2011. febr. 21. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a táncoktatást javaslom neked, ha úgy akarsz velük ismerkedni, hogy beszélgetsz velük. Mehetsz salsázni, tangózni, vagy akármi, de a néptáncos lányok a legértelmesebbek. Ott a mozgásukat is meglátod, ha szimpatikus összejöttök. Aztán ha olyan jól megy, elmehetsz bálokba, vagy akármilyen táncmulatságokba. Ha jól táncolsz, nem neked kell keresni a lányokat, azok fognak odamenni hozzád.

Sok sikert!

2011. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen jól táncolok, még sosem próbáltam (az ilyen buli-táncot kivéve, de hát az nem az igazi). De jó ötlet, lehet hogy kipróbálom, köszi. Úgyis sok ilyet hirdetnek felénk mostanában.
2011. febr. 21. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Irodalmi kör, teház, jegesest, nagyobb nőarányú karok szolidabb bulijai, könyvtár, szakmai estek, értelmes elfoglaltság, táncklub.
2011. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackJack ***** válasza:
apáca zárdába menjél dolgozni, simán jó ;)
2011. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!