Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok amikor egy fiú odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés

"Ki ez az alak?" "Mit akar tőlem?" "Miért beszél hozzám?" "Mikor száll már le rólam?"


Vagy valami pozitívabbat?


2011. febr. 20. 18:19
1 2
 11/13 anonim válasza:

ha aranyos a fiu akk biztos sok pozitivat.

de ha nem akk se gondolok iesmit mert még ittvan adig se unatkozom.:'D

2011. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hát tudod... pozitívat! sőt... ha nem buliban hanem utcán, kvzóban, egyetemen, /vagy bárhol máshol, ahol nem részeg sneki/ jön oda akor teljesen pozitív! Már cska azért is mert úgy veszem észre, hogy a pasik baromira elkényelmesedtek és már inkább azt várják, hogy a csajok menjenek oda! és ez szerintem felháborító

egy férfi legyen férfi, próbálja meghódítani a lányt, már lassan az lesz, hogy nekünk kell meghívni titeket egy italra.

Tehát én akkor is kedves vagyok, ha olyan srác jön oda, aki nem tetszik és bár finoman visszautasítom még sem akarom elvenni attól a kedvét, hoy más lányoknál kezdeméynezzen!

egyébként meg nem tudom miért kell egy oylan srácot bunkón visszautasítani, aki normálisan megy oda egy láynhoz... ez parasztság újabban valami sikk...

2011. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A lányok csak a kőgazdag kigyúrt kopasz mercis cigókkal állnak szóba, a többit elküldik durván a menj a rákba dumával.
2011. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!