Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma randim lesz. Félek. (? ) 17/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma randim lesz. Félek. (? ) 17/F

Figyelt kérdés
Jelenleg ott tartok, hogy inkább el sem megyek. Félek, hogy milyen lesz. Fog-e tetszeni nekem a lány, én fogok-e tetszeni neki? (csak képeket láttunk egymásról). Fogunk-e tudni beszélgetni? 2 éve nem voltam randin....... Nem tdom, hogy mit csináljak....
2011. febr. 19. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss,de beszari alak vagy.Mégis mi baj lehet? Ha nem tetszetek egymásnak, akkor lesz egy haverod.

El se mész,atyaég, erőltesd meg magad és legyél illedelmes, menj el, és ha nem tetszik akkor barátok lesztek!

2011. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt és a félelem miatt többször le is mondtam a randit. AZtán rájöttem,ha ugy állok hozzá,hogy ez csak egyszerű találka,amiből bármi kialakulhat nem is olyan vészes a dolog. Szerintem te is tedd ezt.NE randiként gondolj rá.Ha nem tetszel neki akkor mivan?Lehettek haverok,vagy nem találkoztok többé.Téma meg ugyis lesz,kialakul.
2011. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Netbarátnő? :D


Fogd fel úgy, hogy egy barátoddal találkozol ;)

Ha meg nem mész el, akkor sosem kapsz a kérdéseidre választ..

2011. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem tök normális, hogy egy csajjal 1. randi előtt félsz.

Menj el, max nem lesz semmi - úgyse látjátok élőben egymást többet akkor!

2011. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el tutira, bajod nemlesz, de ha rádszánta az idejét ennyivel tartozol.
2011. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben. KÖszönöm a válaszokat. Elmegyek...lesz ami lesz
2011. febr. 19. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

én is ma megyek:D

17/L

2011. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd mesélj hogy mi volt :)
2011. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne rinyálj
2011. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!