Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól félek elrontottam a randim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek elrontottam a randim?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy lánnyal, 24 évesek vagyunk. Most ért véget egy 2 éves kapcsolata. Kb. féléve ismertük egymást, baráti szinten, és most hogy láttam hogy egyedülálló lett, lépnem kellett :)


ezen a találkozón komolyabb persze nem történt, max puszi. Kicsit hangoztatta, hogy most jól elvan pasi nélkül. Picit jobban megismertük egymást, azelőtt "kollégák" voltunk.


Sajnos olvastam egy két csajozási oldalt, ami megmérgezte a közérzetemet. Ha nem viseledek pasiként, ha nem értetem meg vele, hogy ez randi, akkor csak barátként fog tekinteni rám.


Most akkor elrontottam? Mert amúgy nincs semmi, csak kicsit félek, hogy lehet hogy nem akar többé időt szánni rám.


2010. okt. 21. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Az a jó randi,ha úgy állsz neki,hogy jó lenne,ha összejönne,de nem dől össze a világ,ha mégsem.

Te pedig nagy elvárásokkal-reményekkel kezdtél.

És ahogy írták a puá-k,bizony éreztetni kell,hogy mi van,még ha kirúgás is az ára,mert akkor legalább tudod,hogy mi van.

Én másképp csináltam volna kicsit.Most szakított?Akkor valami piázós helyre vittem volna:).

2010. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mi az a puák?


Egyébként erre nem tudok mit mondani. Majd éreztetem legközelebb, nyilván nem lehetett lerohanni. Volt egy ilyen: én vigasztaltam, hogy nemsokára úgyis lesz valaki más, erre egyből leoltott hogy "nem esek magamba ha nincs pasim", szal ez kicsit piros lámpa volt akkor.


Nagy elvárások, hogyne. Mire várjak, hogy valaki más nyúlja le előlem? Pasi reflex...

2010. okt. 21. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Azt írtad néztél csajozós oldalakat.Azokat a pua-k írják.

Pua=Pick Up Artist=csaj felszedő művész.

És a volt krapekjáról beszélgettél vele?Bakker...

Na majd legközelebb jobban megy:).

2010. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemcsak. De ő hozta fel... na mindegy, ha ettől egy csaj kidobja a másikat, akkor szerintem nemis érdemel meg
2010. okt. 21. 01:10
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Így van!
2010. okt. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem viseledek pasiként, ha nem értetem meg vele, hogy ez randi, akkor csak barátként fog tekinteni rám."


Valószínűleg hülyeségeket olvastál vagy jó dolgokat, csak félreértetted. Elméleti szövegeket könnyű félreérteni. A "viselkedj pasiként" nagyon nem azt jelenti, hogy "megértetni vele, hogy ez randi". Eleve azt a szót, hogy randi, csak a nők (meg a nőies férfiak) használják.


Neked a nőt meg kell szerezned, nem randiznod kell vele. Randizni a nők szoktak, hogy elmondhassák a barátnőjüknek, hogy randiztak. Neked fütyülni kellene arra, mi a frászt jelent az, hogy randi. Én pl. ezt a szót még életemben nem használtam (kivéve olyan helyzetekben, mint ez), és sose tudtam, mikor vagyok randin és mikor nem. Pontosabban, ha legalább egy első csók lett a vége egy találkozónak, akkor utóbb tudtam, hogy az egy ún. 'randi' volt női nyelven. Neked a nő kell, nem a randi.


"Most akkor elrontottam? Mert amúgy nincs semmi"


Nem, csak nem léptél tovább az első kockáról. Bár ha volt puszi, ami korábban nem, akkor már előrébb léptél. Akkor legközelebbi találkozásotok alkalmával már eleve puszival köszönsz, ami reális előrelépés. És szépen lépegetni kell mindig előre.


00:54


"én vigasztaltam, hogy nemsokára úgyis lesz valaki más"


Szóval eljátszottad a hímnemű barátnőt, aki lelkizik vele. Na EZ volt a hiba.


Lazán kellene kezelni az ügyet, pl. elfelejteni azt a szót, hogy "randi", és arra koncentrálni, hogy amikor a legközelebb találkozol vele, jól érezd magad vele és mindig kicsit közelebb kerülni. Ez legyen az iránytűd a kérdésben. Nem okoskodni, nem taktikázni, hanem ismerkedni vele és jólérezni magad vele, és nem kiszolgálni meg megalázkodni meg lelkizni, hanem adni a magát a bőrében jól érző, optimista, erős embert, aki érdeklődik iránta, és aki érdekes. Ha nem vagy ez, akkor fejlődj azzá.

2010. okt. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!