Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vágyom valami jó kis romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom valami jó kis romantikus kapcsoltatra. Hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom az egyedüllevést szeretnék egy barátot csak eddig sajnos soha nem úgy alakultak a dolgok. Kezembe akarom venni az ügyet. Hol kezdjek ismerkedni?

17L


2011. febr. 18. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Itt is lehet pl :D Hát linkelj magadról képet,egyből lesz 200 rajongód :D
2011. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Moszuke ***** válasza:

én pl: a lakótelep közeli erdőben szoktam futkosni hébe-hóba.

tedd te is ezt:) szeresd a szíved! mozogj, legyél fitt.

az életed teljesen más lesz ha lesz életerőd, fitt leszel, jól fog esni a levegő vétel meg minden. teljesen más mint a monitor előtt b*szni a rezet. és egy jó hobbi, napi 20-30-60-120perc mittomén..

és ha összefutsz vmi pasival futás közben hát hajrá:)

szerintem egyértelmű hogy a raj-f*sza gyerekek nem járnak futni ide-oda szal ezzel erősen szűröd a gyökereket is.


de ez csak 1 tipp. magamból indultam ki.

nyilván lehet még könyvtárba menni meg mittomén hova..

ha lenne perpill a zsebemben 5k forint akkor én is könyvtárban verném a brét nem a monitor előtt.. bár éjfél tájt már tuti kidobnak:D

nemtom hallod hova járnak a szingli romantikus pasik..:D

nem tartom magamat romantikusnak szingli sem vagyok, de velem max az erdőben tudnál összefutni.. (szó szerint:D)

persze ha romantikusnak számít

1-1 szálrózsa havonta, 2havonta.


kirándulás erre-arra


hébe-hóba bókok, de csak őszinték


bátorító/elismerő szavak ha megérdemli vagy ha ráfér.


hébe-hóba nyalókát is viszek neki:P


figyelmes vaok vele. (ha fáj vmije érdeklődöm, aggódom ha fázik belémbújtatom, segítek neki apróságokban stb ez tul sok téren nyilvánul meg)


a minap adtam kettétörősszíves medált ami elvileg tetszett neki:P bár átadáskor én érzékenyültem el..:D


ma meg egy papírból kivágott szív alakú fecnire írtam rá hogy szeretem meg rajzoltam rá ezt-azt, és elrejtettem az irodalom cuccai közé mert holnap azt fogja tanulni egész nap:D

kiváncsi vok tetszik-e majd neki:)


21.idéke meg ha lesz bátorságom írok neki "szerelmes levelet"... na.. 23éves fejjel erre futja:D

de ezektől függetlenül nem tartom magam romantikusnak, szal nemtom... nemhiszem hogy létezik olyan hogy tipikus romantikus pasi gyűjtőhely..o.O

2011. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

- nekem az ilyen lanyok jonnek be mint te csak sajnos nagyon keves van belolletek :( , csak sajnos en nagyon bessze lakok Bp -tol

- 22f vagyok meg nem volt baratnom :(

2011. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Talán decemberben történt egy 17 éves, romantikus lányoknak is vállalható helyen:

Láttam, egy kb. 18 éves nagyon helyes lányt. Szép, csinos, mosolygós és szinte rá volt írva, hogy szűz. Legalább 10 pasi próbálkozott nála az este folyamán. Zavarban volt, de látszott rajta, hogy élvezi a helyzetet. Én is jót szórakoztam a szitun.

2011. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

hasonló a szitu nálam is (: én is 17 éves vagyok, eddig egy barátom volt, az se volt valami hosszú kapcsolat xD

pedig én is a normális lányok közé tartozom. mosolygok, vidám vagyok, mindig pörgök (jó értelemben ;)

én is tettem már fel hasonló kérdést, de kézzel fogható választ nem kaptam rá...

értelmes fiúkkal nehezen akadsz össze, az utcán rohangálók 80%-a tirpák vagy már van barátnője. a többi pedig... bujkál xD

szóval szerintem nincs olyan hogy hol... leginkább jó időben kell jó helyen lenned, és ne keresd, mert annál inkább nem találod meg (:

sok sikert! :D

17/l

2011. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) nem akarok én mindenáron nagyon csöpögös romantikus kapcsolatot csak egy kis odafigyelést, összebújást hasonlókat. De hát akkor úgy tűnik még mindig várnom kell, pedig már tulajdonképpen 3 éve csak várok várok egy ilyenre.
2011. febr. 19. 22:26
 17/17 anonim ***** válasza:

Normális lányok! :-)

Járjatok túrákra, bringás versenyekre és táncolni. Nem mondom, hogy ezeken a helyeken, eseményeken azonnal találtok egy normális srácot, de hamar egy jó társaságba kerülhettek.

2011. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!