Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a fiúk figyelmét?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta lány vagyok, aki miniszoknyában és villantós felsőkben jár, sőt.Miniszoknyát egyáltalán nem hordok, dekoltált felsőket igen, de csak az ízlésesség határain belül.Hozzáteszem nem is menne nekem, hogy miniszoknyába és villantós felsőbe rázzam a seggem a fiúk előtt. Az nem én vagyok.

Szeretem a csinos, nőies ruhákat, de a sportosabb, lazább ruhákat is kedvelem. Így az öltözködésem változatos, van amikor nagyon csinos, van amikor sportos, van amikor közepes:)

De hogy őszinte legyek nem is ezzel szeretném felhívni magamra a figyelmet.


Csak ugye első találkozáskor mégis a külső alapján ítélik meg egymást az emberek...:|

Eddig minden próbálkozásom kudarcba fulladt.

Segítsetek mit tegyek, hogy felkeltsem a fiúk érdeklődését?


Holnap este megyek koncertre. Az egyik tag nagyon helyes, hallottam már róla és szívesen megismerném. Alapvetően nem vagyok az a visszahúzódó, szerény lány, de fiúzás terén félek megtenni az első lépést.

Mit tegyek?

Bármilyen hasznos tanácsnak örülnék fiúzás terén!

15/L


2011. febr. 18. 16:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem egy ismert együttes koncertje lesz, szóval az nem para, hogy híres ember stb. :)
2011. febr. 18. 16:23
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

"Nem az a fajta lány vagyok, aki miniszoknyában és villantós felsőkben jár"


Pech.

2011. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én első találkozáskor az összhatás alapján ítélek meg egy csajt, nem csak a külseje alapján, és hát a külsőt tekintve sem az élvez előnyt, aki ribisen öltözködik.

Csak add magad, és legyél bátor!

2011. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az öltözködés alapján fognak megitélni sokan :) Mert amit leirtál tökéletes sok pasi számára...háát én azt tudnám ajánlani,hogy kezd vele beszélgetni,ha jól elvagytok,és elhülyültök stb. akkor már abból kilehet hozni többet is :) És a legfőbb ne görcsölj annyira rá,szóval lépéseket tegyél,de rohand le egyből,mert azzal csak max elijeszted :)
2011. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég az, ha meglátok egy lehengerlő, őszinte mosolyt, ami felém irányul! Ha ez megvan akkor és a lány nem randa, akkor valószínűleg oda fogok hozzá menni! Feltéve, ha nem 2-3 barátnőjével van akik mellől nem hajlandó elszakadni... Illetve a fiúja mellől sem szedném ki:D
2011. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdeklődést mutatsz a srác iránt, akkor hirtelen marha nagy lesz az önbizalma úgyis, ha tetszel neki akkor nyert ügyed van.
2011. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Barátom nincs és nem is volt még.

Legjobb barátnőmmel megyek majd, de elképzelhető, hogy őt is leköti majd valaki:)

Egész estére nem, de egy kis időre "ott hagynám" a barátnőmet is!


Csak az a baj, hogy nem merek kezdeményezni. Ha van egy srác, aki bejön, akkor már a köszönéstől is parázok:| Az osztályba viszont viszonylag jól kijövök a srácokkal és nem parázok egyáltalán.

Az nem lenne túl sablonos, ha elmodnanám a véleményemet a koncertről?

2011. febr. 18. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbál meg valami erőt venni magadon!!

Amúgy melyik ismert eggyüttes koncertje lessz??

2011. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Írtam a kérdés után kommentben, hogy nem (!) ismert együttes koncertje lesz, csak egy helyi banda lép fel;D


Köszönöm!

Nos, megpróbálok flörtölni vele, hátha sikerül valamit összehozni:)

2011. febr. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!