Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Egy padban ülünk suliba szórakozunk meg minden de nem tudom h tetszek e neki. Most meg msn-en látom h ír a bnőjének h ha fent van írjon neki. A csaj tök gusztustalan. (én már láttam). Mit tehetnék?

12/L


2010. nov. 22. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Fuck the internet!

Az én koromban nem volt ilyen probléma, hogy MSN. Nekem 16 éves koromra lett netem. Mégis felnőttem.

Amúgy is. Ne akarj semmit sem 12 évesen. Legyél már gyerek még egy kicsit.

2010. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már!

Ebben mi a r.banckodás?

Ti nem voltatok szerelmesek gyerekként?...


_____________________________________________________

Barátkozz vele,nézz rá úgy,mint egy barátra,és lazulj el,ha körülötte vagy .:D

Aztán hülyülj vele,érezze,mennyire jó veled lenni!Legyél mindig vidám és ápolt!

:))

Sok szerencsét!

2010. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz! És ez nem r.ibanckodás!
2010. nov. 23. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy jöjjön ki veled mutatsz valami, te meg bukjá rá a cerkájára...
2010. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kössz..Neked is van ám eszed mondhatom.
2010. nov. 23. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj csak..., szerintem csak simán add önmagad és hagyjad a baratnőjével együtt...Ha Ő "szereti" azt a szerinted csunya lányt akkor hagy szeresse...felesleges akcióba lépned, hiszen 12 évesen úgy sem fog túl sokáig tartani a kapcsolata azzal a lánnyal. Viszont ha te megmaradsz ugyanolyan normális, mosolygos lánynak akkor sokkal több az esélyed arra, hogy majd te is megtetszel neki...csak türelem, és élvezd, hogy gyerek vagy..:-)))
2010. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!