Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogjak magamnak pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjak magamnak pénzes pasit? Egyáltalán hol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 14:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%
Miért büdös kurv@? Ha van olyan pasi, akinek ez megfelel, akkor ő sem jobb. Tökéletesen összeillenek az ilyen kis párocskák. Inkább szánalomra méltóak, mintsem, hogy ezen kiakadjon valaki. :D
2011. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok pénz éhes ribanc, csak egy kérdés volt! Nekem is van pénzem bőven, csak nem akarok olyan pasit, akinek a pénzemért kellenék!! Ha ez alapból van, akkor nem kell tartanom senkitől!! Puszi
2011. febr. 18. 14:26
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

Még nem derült ki pontosan, hogy milyen a kérdező.

Lehet, hogy ótvaros k...va, lehet, hogy buta mint a s...g, de még nem tudhatjuk. Előbb válaszoljon. A válasz után majd kiderül. De még akkoris ott a lehetőség, hogy rossz napja van, vagy egyéb. Ha nem, akkor meg ott a lehetőség, hogy megváltozzon...Kiváncsi vagyok...

2011. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
jó persze mentegetőzhetsz ameddig akarsz.. úgysem dől be neki senki ; )
2011. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ha te is gazdag vagy és úgy gondolod, hogy egy gazdag pasi megbizható, hát nem ezen múlik. Ha olyan pasit keresel aki nem a pénzedért szeressen akkor ne dicsekedj a pénzeddel:)
2011. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ebben nem lehet segíteni...

Ismerkedj emberekkel és majd megtudod, hogy ki milyen.

Puszi neked is:)

És nem minden embernek csak a pénzed kellene, akinek nincs luxus cucca.

2011. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
És az ehhez hasonló segghülyéknél van a nemzeti vagyon 99%-a. Mily meglepő, hogy így alakul a világ sorsa.
2011. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha szegény lenne a pasi? Akkor szíven szúrna téged?
2011. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Volt olyan pasim, aki kihasznált csúnyán, engem nem érdekelt, hogy van pénze vagy sem, csak elegem volt a sok becsapásból! Engem szeressen, én kelljek neki ne pénzem!!
2011. febr. 18. 14:32
 20/32 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak azért akarsz pénzes pasit, hogy ő ne a te pénzedre hajtson, akkor egyszerűen csak egy normális pasit kell fognod. Függetlenül attól, hogy ő honnan jött, jó esetbe nem a pénzedért fog szeretni :)


Ha meg más miatt akarsz gazdagot... az meg már régen rossz.

2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!