Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nincs okom kétségbeesni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs okom kétségbeesni?

Figyelt kérdés

Mert nem szeretnék. Régen nagyon ráparáztam arra, hogy nincs pasim. Azóta már volt egy viszonylag hosszú és meglehetősen komoly kapcsolatom, jó volt, de elromlott, és vége lett. A következtetéseket levontuk, jóban maradtunk. Viszont mindenki azt mondogatta még régen és most is néha, hogy: jaaaj mennyi hal úszik még a tengerben. És itt jön a kérdés. Hozzám miért nem úszik oda senki? Nem görcsölök rá, mint régen, hogy most nincs senkim, meg egész jól el is vagyok így, teljesen helyre szeretnék jönni érzelmileg. De az az érzésem, hogy senkinek se kellek és senkivel se illek össze. Hol vannak azok a "nekem való halak"?

(mindenesetre amíg nem jönnek, addig is minél kiegyensúlyozottabbá próbálok válni:) )


2011. febr. 17. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs okod kétségbe esni.
2011. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs okod kétségbeesni, de igen csak arra vársz, hogy felfedezzen valaki. Ha pl. bezárod a szobád ajtaját, akkor senki sem fog rád lelni. Nos ez ellen tegyél. A többit a fiúk, azaz mi intézzük! Sok sikert
2011. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

@kettő..

heh ez tök jól hangzott:)


ott a pont

23/f

2011. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz ess...de gondolkozz!Van értelme? Ha akarok valakit magam mellé bezárkózzak? :) Szerintem mindkettőre az a válasz,hogy NEM! Szóval nyugodj meg,lesz még ezer pasi a tengerben,aki megtalál téged,mint igazgyöngyöt :)
2011. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hééé, nem zárkózok be:D:D

Amúgy meg persze, hogy várom, hogy felfedezzenek, az egészből csak azt akartam kidomborítani, hogy nem görcsösen várom, hanem inkább úgy... mosollyal:)

2011. febr. 18. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:

az ilyen nők az elérhetetlenek... és már érzitek hogy rosszul csináljátok.

Az ilyen nőket nem tudom sajnálni, magatokra vessetek. Érdekes, hogy nekünk pasiknak 100x nehezebb, mert nekünk kell kezdeményezni, nekünk kell teperni, és ha úgy tartja kedvetek, akkor nem válaszoltok, most nem érek rád, vagy valami apróságon elbukunk, és akkor már nem ütjük meg a mércét!... és még a pasinak ciki.

2011. febr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Úgy... mosollyal." +++ 1000 lájk :) Ezt a kérdést az összes reakcióddal együtt taníttatnám a "Hogy borítsuk lábunk elé a férfit?" egyetemen. Annyira nő vagy, több ilyen felszabadító lányt nekünk! :) 23F
2011. febr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!