Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valamennyi esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamennyi esélyem nála?

Figyelt kérdés
Faluban lakom, és egy ismerős szervezett a múlt vasárnap házibulit. Remekül éreztem magam, közben megismertem egy 16 éves srácot. Nagyon jókat táncoltunk aznap este. Én meg rájöttem,hogy mennyire tetszik nekem. Viszont van barátnője, ráadásul én még csak 14 vagyok. Lehet ebből valami?Pozitiv jelnek vegyem,hogy megkért,hogy táncoljak vele?
2011. febr. 17. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hààààt buliban elèggè gyakori hogy egy sràc felkèrjen tàncolni....foleg ha mèg mellè jo is a buli.Ha van baràtnoje akkor szerintem inkàbb hadjad....minek ronditanàl bele egy pàrkapcsolatba?...vàrj egy kicsit.Ha legkozelebb màr nem csak tàncolni kèr fel hanem pl randira hiv akkor remènykedhetsz....de ha akkor is meglessz a baràtnoje akkor viszont tul sok jora ne szàmits.Valoszinuleg csinos kis 14 èves làny vagy ès tetszel neki.De komolyra szerintem eggyenlore mèg ne szàmits.


18/L

2011. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyetértek sajnos veled...
2011. febr. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!