Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig egy barátnőm volt. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig egy barátnőm volt. Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Eddig össz-vissz egy "csajom" volt, az is 14 éve, oviban :D De azóta egy sem :((( Nem járok Discoba, kocsmázni szóval fogalmam sincs, hol tudnék ismerkedni. És nem vagyok az a "szép cipők. dugunk?" típus sem.


18/f


2011. febr. 17. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj el discoba, kocsmázni.
2011. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, nem csak discoban vagy kocsmában. Akár az utcán is, akár sorbanállás közben a pénztárnál stb.
2011. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én dugok veled, ha szép a cipőd.
2011. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valahova el kell járni... :D


18/f

2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Diszkóólat hanyagold, ott csak gazdagok és táncoslábú műmájerek tudnak érvényesülni (szegénységi bizonyítvány ez a lányokra nézve), beszélgetés meg eleve esélytelen a dübörgő antizene miatt.


Normálisabb kocsmák (nem a szocidizájnos talponálló, inkább olcsóbb bárok, valami egyetemi hallgató-pénztárca-barát hely)

Cukrászdák (nincs p1na aki ne szeretné az édességeket/*/félnek és híznak tőle, de imádják)

2011. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

interneten is lehet ismerkedni. :)

aztán ha a neten jól alakul találkoztok és kitudja mi lesz belőle..:)

ebbe csak annyi a gond hogy nehéz olyat találni aki közel lakik hozzád. :)

meert hát nem jó úgy járni valakivel hogy az ország két végébe éltek :D


megháát néha eljárhatnál bulizgatni. :)

14L

2011. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a disco nem az én világom, meg olyan helyre nem megyek ahol részegek vannak. én ilyen vagyok:

http://www.youtube.com/watch?v=pbZMv52WCPY

:DDDD

2011. febr. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!