Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szereti a péniszem ízét. Tudok rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Higénikus vagyok,szex előtt is mindig lefürdök jól megmosom,de barátnőm nem szeret orálisan kielégíteni,az íze miatt...

Ez valami betegség lehet,vagy normális csak ő finnyás?

Van valami praktika?


2011. máj. 16. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

A bőröd ízét vagy a spermium ízét nem szereti.Amúgy nem tudom de szerintem semmi extra íze nincs a péniszen lévő bőrnek,ha tiszta,de ha elöző este fürdött az ember akkor sem, max szöszös az alsónadrág miatt.A spermának már vannak furcsa ízei,de azt se kötelező lenyelni, vagy szájba élvezni(de van amikor kifejezetten finom).

Amúgy vannak olyan lányok akik óckodnak ettől a dolgotól.Egyszerűen ilyen beállítottságúak vagy rossz tapasztalat.

2011. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"szex előtt is mindig lefürdök jól megmosom"


ne tedd. komolyan. gondolom nem szappant használsz, hanem valami tusfürdőt. az marad rajta. azt az ízt érzi. vagy ne most meg, vagy használj kutya közönséges szappant. (ne valami dove vagy hasonló, hidratálós akármicsodát, hanem pl. safeguard, wu2 stb.)

2011. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyetek rá tejszínhabot, csokikrémet vagy bármit, aminek nagyon szereti az ízét :).
2011. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

azért nemááá, sztem alap higiene, h sex előtt letusol az ember, és így nem lehet panasz a penis ízére sem


amit te írsz, az sokkal inkább csak finnyásság, van pár csajszi, aki játsza az eszét ezzel vagy csak kemény férfikezekre vágyik, nem lehet tudni


nekem volt egy ilyen haverom, és ő mesélte, h érdekes módon pont az a lány, aki elvileg "nem szerette", na egy házibuliban 2 srácot is leszopott de fullra, szájba élvezéssel

na ezek után meg a srác is keményebben fogta a bnőjét, és nem volt ott ellentmondás ... sokan elfelejtik h a lányok zöme igényli a kemény férfi dominanciát, és bánásmódot, aztán mindjárt elmúlik a finnyáásságuk, ja mert persze gondolom azt élvezi, ha te kinyalod őt, igaz?

2011. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"azért nemááá, sztem alap higiene, h sex előtt letusol az ember, és így nem lehet panasz a penis ízére sem"


én a csajom intim szappanával jártam úgy, szó szerint marta a pofámat. aztán megbeszéltük, hogy ha azt szeretné, akkor elötte nem használja. utána nem volt gond.

2011. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne használj tusfürdőt, szagosabb szappant, amikor tusolsz. elég, ha valami natúr, kutyaközönséges szappant használsz, legalábbis ott.

lányoknál is előfordul, hogy túlillatozzák valami intim tusfürdővel, törlőkendővel - és annak keserű az íze.

2011. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!