Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeret vajon? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vajon? Vagy csak beképzelem az egészet?

Figyelt kérdés
Nos van egy fiú aki 2 éve tetszik ( 1 busszal járunk ) és még decemberben felvettem msnre és elkezdtünk beszélgetni)azóta beszélünk) és annyira jó vele beszélgetni tehát megért és énis őt és majdnem mindent tudok róla :D és sms-ezünk is és aranyos.És volt egyszer amikor busszal mentünk én egyedül voltam ő pedig a haverjával és nem messze ültem tőlük és minden percben felém fordult kb. mintha nem venném észre meg mindig keresem a tekintetét (mert olyan szép a szeme:) és nemtudom h. ebből lesz -e vmi mert júniusba fog ballgani és elmegy egy másik városba suliba...és én nemtom mit csináljak..
2009. febr. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz! írd meg neki msn-en, h tetszik neked valaki és ő is ismeri, és írd le neki, h mit gondolsz róla, mitha nem róla beszélnél és mikor megkérdezi, h ki az, mond meg neki, hogy ő! Ez nálam már 1 bevált módszer, így ha tetszel neki el fogja mondani
2009. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és igy nemfog rámenősnek hinni?
2009. febr. 12. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira tehetetlennek érzem magam mert..mindig h. tetszek-e neki vajon? vagy nem...biztos más tetzsik neki meg iylenek....annyira hülye vagyok
2009. febr. 12. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeriintem is kezdeményezz!!MIkor szemeztek akkor is különböző testbeszéddel...stb.De Nem biztos az hogy tetszel neki azért mert a buszon nézett mikor a haverjaival volt,leht hogy csak azért mert ugye ismmer és azért.De szerintem tetszel neki!ÉS ha nem nagyon nyomulsz csak finoman akkor nem fogsz remenősek tünni.AZtán ha nem lép semmit akkor inkább ne eröltesd!
2009. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oks ezt megfogadom:D
2009. febr. 12. 19:20
 6/6 A kérdező kommentje:
de mien különböző testbeszéddel?
2009. febr. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!