Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól elvagyunk, minden jó vele, én többet is el tudnék vele képzelni, de ő nem akar összejönni velem, nem tudom miért. Viszont azt mondja, hogy nem csak szex miatt van velem, és hogy jó lenne, ha mellettem lehetne, nem akar mással lenni, engem nem akar elveszíteni, minden rendben van köztünk. Akkor miért nem akarja, hogy komolyabbra forduljon? Nem értem a férfiakat:((
2011. febr. 15. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te 35%ban csillámpóni vagy!
2011. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg 100%-ban hülye vagy!:D:D
2011. febr. 15. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak h*lyék.
2011. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van, a férfiak tényleg hülyék:(
2011. febr. 15. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ok prózai... szerintem fél. Hogy pontosan mitől, azt nehéz megmondani.


19f

2011. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De sajnos a csajok meg a h*lye pasikat kedvelik. :(
2011. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És még azt is mondta, hogy megérti, hogy ha nem jó nekem, ha nem jövünk össze, de legalább akkor maradjunk barátok, és találkozzunk, csak a szex, csók,(fizikai része) kimarad a dolognak, csak maradjunk egymás mellett. Ez most akkor mi? Ha csak a szex érdekelné, akkor ilyent nem mondana az biztos. Nem értem az egészet. Ti értitek ezt?
2011. febr. 15. 23:55
 8/10 Görcs válasza:
ilyet még csak csajtól hallottam, szerintem homokos.
2011. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg furcsa. Hány évesek vagytok és mióta ismeritek egymást? Hogy jutottatok el idáig (úgy értem, rögtön volt szex, vagy barátságból lett ez, stb.)?


Talán fél egy komoly kapcsolattól, nem bír igazán kinyílni. De az biztos, hogy számítasz neki, hiszen nem akar elveszíteni.

2011. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
könnyen kapható nőt senki nem akar komoly kapcsolatra. márpedig te lefeküdtél vele anélkül hogy normális kapcsolatotok lenne. ezzel rögtön elcseszted. ennyi.
2011. febr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!