Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gondolom ebben a témában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom ebben a témában mindenki szakértő, ha látod ezt a kérdést, válaszolsz?

Figyelt kérdés

Mit tehet egy olyan lány, aki amúgy jó dumás, de ha az a személy kerül a közelébe, aki megdobogtatja a szívét, megnémul? Főleg, ha látja a másikon is a tenni akarást, ami ugyanezért nem jön össze?

Légyszi, aki tud tippet adni, most legyen okos..


2011. febr. 15. 15:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet... Ezt még át kell gondolnom, hogy legyen. Tudod, nem szeretem az ilyen mesterkélt, előre megszervezett dolgokat. És nem szeretném elszúrni, persze, de itt belül azt érzem, hogy annak örülnék a legjobban, ha ő lépne.
2011. febr. 15. 16:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem is kell megtervezni az a legjobb,ha spontán jön a dolog akkor van egy kis varázsa is az egésznek ;)
2011. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor sodródjak az árral? :)
2011. febr. 15. 16:25
 14/20 anonim ***** válasza:
Sztem egy részen igen...de kicsit avatkozz is közbe ;) Ezt arra értem,hogy továbbra is légy a közelében...és egy idő mulva eljön ez a várva várt pillanat :)
2011. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked :)
2011. febr. 15. 16:31
 16/20 anonim ***** válasza:
ugyan nincs mit ;) Nem tettem semmit,csak leirtam amit gondolok ;)
2011. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

na figyi :)

akk elmesélem az én történetem ;)

nyáron megismertem egy srácot vipen,és hát nagyon bejött minden..de lekönyveltem magamban h nem lesz semmi mert elvolt törve a keze,fél nyáron gipszben volt. szülinapomkor rámírt h jön ide focizni ahol lakom..kimentem minden :) nézett nem köszönt,első félidőnek vége,2 lépésnyire sétált el tőlem,nem köszönt...meccsnek vége akk sem volt semmi.elkezdőtött suli akk már,hétvége után ráírta h mivolt ez,aztmondta nem akart büdösen odajönni meg ideges volt..összejött az egyik évfolyamtársammal..sulihoz többször is odajött,msnen máig is dumálunk,de először 5 hónap után köszönt rám,8 hónapja lesz h ismerem és ezalatt egyszer sem beszéltünk élőben... ;)

ugyh remélem neked nagyobb sikered lesz :)

2011. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)
2011. febr. 15. 16:36
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

a napokban egy párszor elémkerült itt a kérdésed, és úgy gondoltam csak írok már neked, mivel (én is) jártas vagyok a kérdésben, vagyis a helyzetben.


A kérdező kommentje:

Lehet... Ezt még át kell gondolnom, hogy legyen. Tudod, nem szeretem az ilyen mesterkélt, előre megszervezett dolgokat. És nem szeretném elszúrni, persze, de itt belül azt érzem, hogy annak örülnék a legjobban, ha ő lépne.


Bármilyen "fájdalmas" is úgymond (mert nem egy kellemes érzés), de én is mélyen belémívódva, szinte elvként követem azt, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie, lépnie az un. "ügy" előrehaladása érdekében.


Tőled idézve : "Főleg, ha látja a másikon is a tenni akarást..." Ez nagyon mellbevágó volt!! Bocs, de ez engem is ennyire (!) személyesen érint... Az illető, aki azt hiszem (na jó, épp az hogy alig hiszem el még mindig, minden rejtett vagy talán egész egyértelmű - a maga nemében - jel ellenére is) gyengéd érzéseket fűz írántam, vhogy nem úgy lép az ügy érdekében, ahogy én azt tudnám fogadni... pl, ha vége a társasági rendezvénynek, akkor persze h azért "véletlenül" lássam, úgy megy el... szóval előttem megy el (persze már én is készülnék hazafele), de a lényeg h azt érzem benne, hogy ÉN menjek utánna...

Mennék is szívem szerint, de vhogy mindez ellenére nem én akarok menni a fiú után... ez fordítva kellene elvárható, hogy legyen, nem???!!

2011. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szia!

De, pontosan ... Csakhogy belátom, bizonyos esetekben "meg kell adnunk magunkat". Ni, ez a helyzet is ilyen. Oda kell csapódni, le kell hengerelni, eméssze csak magát utána, hogy most ő mit lépjen. Muszáj mutatni valamit, hogy érdekesek, szembetűnők, megnyerők legyünk, egyúttal viszont megadjuk a lehetőséget a másiknak, hogy úgy érezze, ez a feladat őrá vár. Aki ezt kivitelezi, nem elveszett ember, na.

2011. febr. 18. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!