Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gondolom ebben a témában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom ebben a témában mindenki szakértő, ha látod ezt a kérdést, válaszolsz?

Figyelt kérdés

Mit tehet egy olyan lány, aki amúgy jó dumás, de ha az a személy kerül a közelébe, aki megdobogtatja a szívét, megnémul? Főleg, ha látja a másikon is a tenni akarást, ami ugyanezért nem jön össze?

Légyszi, aki tud tippet adni, most legyen okos..


2011. febr. 15. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Háát akkor egészen különleges vagy....mert ilyenből is kevés van...de szerintem vegyél erőt magadon,és aki tettszik állj vele szóba,nagy baj nem lehet belőle...és csak neked lesz jobb,amikor elkezdesz vele beszélni,és lehet egy nagyon jót beszéltek is :)
2011. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
olyankor beszélj vele amikor más ismerősötök is ott van és őt is vond be a beszélgetésbe. Akkor el tudod kerülni a kínos csendet.
2011. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha a szívemre hallgatok, talán még most is beszélnénk, de az eszem valahogy elhagy / leblokkol, és nem tudok még mozdulni sem.
2011. febr. 15. 15:58
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Háát igen igaza van a másdoik válaszolónak...vond bele egy beszélgetésbe,és utána sokkal könnyebb lesz majd meglátod ;) Próbáld meg mindenképpen érdemes :)
2011. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom, csak tartok a visszautasítástól :S
2011. febr. 15. 16:02
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Figyi nem kell tőle félni :) Lehet kapsz egy visszautasitást...na és? Van még rajta kivül biztosan olyan aki megfog tettszeni :) Nyugi van...azt irtad nagy dumás vagy,akkor meg nincs gond ;) Személy szerint én is szeretem az ilyen csajokat,és szerintem rajtam kivül is sokan ;)
2011. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze, eddig ez oké. Mondjuk, hogy megvan a megfelelő alkalom. Mivel lehet egyáltalán leszólítani? Mert a "Bocsi, hány óra?" és a "Öööö...öööö" - n kívül nagyon nem jut eszembe semmi.. Ráadásul azt gondoltam, hogy megpróbálok a közelében lenni, hátha ő veszi a bátorságot, mert akkor oké minden, csak hát.. nem tudom. :$
2011. febr. 15. 16:08
 8/20 anonim ***** válasza:
Nos okés eddig minden rendben a közelében vagy...leszólithatod sok módon,beszélgetsz valakivel,és megkérded tőle,hogy neki mi a véleménye erről...ha tudod,hogy érdekli is a téma,és akkor utána már simán menni fog magától minden...nyugi kipróbáltam már ;)
2011. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nem szeretnék konkrétumokat írni, mert hátha olvassa az oldalt.. Így meg nehéz rébuszokban fogalmazni.

Megőrülök, hogy nem merek semmit csinálni, ugyanakkor bánt, hogy ő sem tesz semmit, miközben folyamatosan "veszem a jeleit". Csak azt akarom neki mutatni, hogy lépjen felém, de még rámosolyogni sem merek, mert Piroska ünneplőruhája az én arcom mellett Hófehérke menyecskeszoknyájával lenne egyenlő színben (borzasztóan tudok pirulni, és ez feszélyez). Meg ha nagy tömegben vagyunk, és a szememmel keresem őt, nem akarok feltűnő lenni, de muszáj, ha meg akarom találni (bár azzal se megyek sokra). Lenne alkalmam mellé ülni és beszélgetni, de nem merek, nem tudom, mit mondjak, nem tudok én semmit, béna vagyok, na. :S

2011. febr. 15. 16:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy te béna nyugi...csak kis szende ilyen alkalmakkor :) Háát amit tudok tanácsolni,hogy gondolkodj el azon : "Megéri nekem most félni tőle?" " Mi lesz ha előttem összejön valakivel?" Szóval figyi csajszi...szerintem nyugodtan ülj oda mellé,és ha ismered akkor tudod mi érdekli őt,és kezdj arról beszélgetni vele....figyeld meg a többi meg jön magától ;) Lehet amugy ő is pont rád vár,hogy te lépj felé :)
2011. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!