Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, teljesen ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, teljesen ismeretlen, de nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy lány akit a héven szoktam látni, teljesen ismeretlen nekem, még sose beszéltem vele egy szót se, de nagyon tetszik nekem, de nem merem leszólítani, nem nagyon vagyok jó ebben, és nemtudom, hogy mit hongyak neki. és azt se tudom, hogy van e pasija vagy nincs... mit csináljak,?


lécci ne ilyen sablonos dumákat irjatok hogy mondjam neki hogy szia nagyon tetszel...stbstb


hanem hogy ti hogy szoktátok ezt csinálni, egy teljesen imeretlen lánynál?? miket mondtok neki meg hogy mentek oda?? hasonlókat kérnék!!


köszi!


2011. febr. 13. 20:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én hétvégén megszólítottam egy lányt... kiderült, hogy férje van. És? Mi ebben a ciki? Legalább hamar megtudtam, hogy nem érdemes nagyon közelítenem felé.
2011. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
és hogy szólitottad le??
2011. febr. 21. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!