Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, teljesen ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, teljesen ismeretlen, de nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy lány akit a héven szoktam látni, teljesen ismeretlen nekem, még sose beszéltem vele egy szót se, de nagyon tetszik nekem, de nem merem leszólítani, nem nagyon vagyok jó ebben, és nemtudom, hogy mit hongyak neki. és azt se tudom, hogy van e pasija vagy nincs... mit csináljak,?


lécci ne ilyen sablonos dumákat irjatok hogy mondjam neki hogy szia nagyon tetszel...stbstb


hanem hogy ti hogy szoktátok ezt csinálni, egy teljesen imeretlen lánynál?? miket mondtok neki meg hogy mentek oda?? hasonlókat kérnék!!


köszi!


2011. febr. 13. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
köszönj neki. s néha mond azt, hogy ,,szia újra,, és mosolyogj rá.:) próbálj meg szemezni vele, és ha mosolyog, és egyet ért veled, akkor nincs barátja.:) sok szerencsét.
2011. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ha egyszer köszönök neki és visszaköszön, akkor utána mit mondjak neki?
2011. febr. 13. 21:06
 3/22 anonim ***** válasza:
Melyik HÉV?
2011. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ezt miért kérdezed?? miéřt fontos ez??
2011. febr. 14. 16:58
 5/22 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok... egy buliban láttam egy srácot, aki nagyon szimpatikus volt és mivel a haverjaival volt, gondolom egyedül van... csak nem tudom, mit kellett volna neki mondanom. Most meg állandóan ott lógok, ahol a buli volt,hátha találkozunk
2011. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
én meg a héven mindig abba a vagonba szállok, ahol ö van...:D. de soha nemtom mitkéne mondanom...:'(
2011. febr. 15. 20:10
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

te nem is érdemled meg hogy tököd legyen. nade segítek. két választásod van:

1, megembereled magad: szia széplány. elég sokszor láttalak már, és nagyon szeretnélek megismerni. mit szólsz? ... erre felé jársz suliba? tetszik? én is ismerek onnan valakit...stb stb. beszélgetni kell

2, őszinte leszel: szia...húha..hát én elég béna vagyok ilyenekben, de nagyon szép vagy és szivesen megismernélek, ha gondolod... beszélgetés

szerintem simán ülj mellé és mosolyogj...

2011. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen a csaj.. ha szerény akkor beszélj vele szépen.. szia. sokszor találkoztunk már itt ott amott... stb. Ha tudsz róla valamit, és ilyen kis plazacica, akkor vedd elő a nyomulós énedet :'D Sziia cica. Nem akarsz eljönni xy helyre kajálni ? Mosolyogj rá és éreztesd vele hogy KELLENE..
2011. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem indításnak a "Szia" is megteszi, és minden nap köszönsz neki. Mivel még nem beszélgettetek, tudom ajánlani, hogy keresd a tekintetét, de ne bámuld, mint egy ütődött, csak úgy "szolidan". Ha megvan a szemkontaktus, akkor mosolyogj rá, de az ne vigyor legyen, és ne nyomulós. Őszinte.

Ezt eljátszhatod egy - két alkalommal, így is felkészítve őt arra, hogy egyszer úgy is odamész hozzá. Csak javasolni tudom, hogy a segítségét kérd, mondjuk hogy fogja meg a táskádat, amíg előveszed belőle a füzetedet, és ilyenek. Közben jelezd felé, hogy ez nem komoly, hanem direkt célja van annak, hogy pont őt kéred meg. A lényeg, hogy vegye a lapot, közben néha mosolyogj is rá, aztán ha elkezd veled beszélgetni, nyert ügyed van, DE akkor se másszál rá. Ha ez nem történik meg, akkor kérdezd meg, merre tart / hol tanul (ilyesmik), vagy csak köszönd meg a seítségét, és lépj le. Nagyobb fejtörést nem is tudnál neki okozni, mint ezzel.

Remélem, ha követed is a tanácsomat, akkor is önmagadat adod, őszinte leszel, és legfontosabb, hogy B-Á-T-O-R-S-Á-G!

2011. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A HÉV-et azért kérdeztem, mert ha én is arra járok, akkor leszólíthatom neked. Vagy valami hasonló...
2011. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!