Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

van egy csaj a suliba aki tetszik,és én is neki a barátnőjétől tudom. De most már nekem kell lépnem.

kérdés fent, mit mondjak neki vagy kérezzem meg tőle, hogy tényleg bejövök neki. Mert eddig csak alkalmi kapcsolatom volt.


2011. febr. 13. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
nerohand le az elején, utalgass rá, beszélgessetek sokat, esetleg hívd el vhová
2011. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű eset egy ilyen sohasem. De mondjuk feltalálták az MSN-t Facebookot azoknak akik nem elég merészek nyíltan támadni a való világ mátrixában. Ha viszont ez utóbbit választod azt javaslom keresd a megfelelő pillanatot. Bármilyen kis aprósággal legyen az egy kérdés el lehet kezdeni egy beszélgetést csak kreatívnak kell lenni.Nem kell azonnal megkérdezned hogy bejössz -e neki előbb megismered azt ráér kicsivel.

sok sikert előre is ;)

üdv

18/F

2011. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A lány barátnőjét kérd meg, hogy 'véletlenül' úgy fussatok össze a suliban, hogy a lány is vele legyen, kezdésnek elég is, utána MSN cím csere, majd tali. :)

Másik alternatíva: Egyszerűen elhívod holnap valahova. :)


Sok sikert! :)


Michael

2011. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!