Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hármas szexet akarok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexet akarok a barátommal. Ti jelentjeznétek?

Figyelt kérdés
Nem hírdetni akarok, mégsem találok olyan lányt aki ezt bavállalná. Konkrét tippeket szeretnék kérni, hogy hol keressem. Ismerőseim között nincs ilyen lány és a különböző oldalakon csak hangok vannak.
2011. febr. 13. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úristen... no comment.
2011. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pfff....nagyon szeretheted a pasidat ha osztoznál rajta másik nővel.
2011. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valóban nagyon szeretem és mivel szabad emberek vagyunk, felesleges dolog lenne féltékenynek lenni, hisza ha akar úgyis elhagy. De úgy gondolom, hogy ez nem befolyásolná rossz irányba a kapcsolatunk. Ismerem Őt is és magam is:)

Csupán szeretném ha ilyen extra élményben is része lehetne:) Úgyis ez minden pasi vágya. Legalábbis a többségnek:)

2011. febr. 14. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, melyik ostoba női magazinban olvastad, hogy ez minden vágyunk. Hidd el, hogy nem ez. No de mindegy, ha mindketten erre vágytok, akkor csak hajrá, jó szórakozást...
2011. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az ostoba női magazinban olvastam, hanem az "ostoba" férfi barátaim nagy százaléka mondta. És előbb utóbb szerintem mindenki akinek ez vágya, az összeszedi a bátorságát és be is vallja.

Amúgy köszi, hogy hasznos válasz adtál:)

2011. febr. 15. 15:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, és nem azt írtam, hogy ez a pasik minden vágya, hanem, hogy idézem: "ez minden pasi vágya", és az utána lévő betűket is figyelembe vehetnéd.

És a vágy alatt a szexualitásban való megélhetés lehetőségét gondoltam nem az érzelmekét. Az más tészta.

2011. febr. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!