Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idővel bele lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel bele lehet szeretni egy emberbe ha amúgy nem vonzódik hozzá a másik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól kijövök, igazából a levegőben van már hogy összejövünk vagy sem. De külsőleg egyáltalán nem vonz, én sem vagyok az a szépség így nagyon nincs választásom, örülök hogy közeledik meg kedves, de nem tudok többet érezni iránta. Lehetséges ezt erőltetni? Vagy idővel beleszeretni valakibe? Az inkább megszokás lenne nem? Nem vagyok otthon kapcsolatok terén, ez lenne az első nekem.
2011. febr. 12. 23:38
 1/8 Moszuke ***** válasza:

ismerd meg és beleszeretsz ha jó ember..ha nem akkor tök mind1... és ha szerelmes leszel megszépül majd.

ne úgy fogd fel, hogy kötelező beleszeretned.

a korrekt az lenne ha ezt elmondanád neki, hogy te nem vagy MÉG szerelmes, de jó arc a lány és nyitott vagy az ismerkedésre.


mi is leszögeztük ezt az elején a mostani párommal:)

és jelenleg úgy áll a helyzet, hogy együtt öregszünk meg:D na_jó.. igaz mi nem vagyunk 100asok:D nem minden napi eset, hogy az emberek így kommunikálnak a párkapcsolatban mint mi:P

2011. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabriell88 ***** válasza:

Igen!

Jelenlegi párommal is így indult, azért próbáltuk meg mert egy közös barátunk nagyon szerette volna

ő megkedvelt, de én nem még csak vonzalmat sem éreztem..

aztán jöttek a randik.. szépen sorba, és megkedveltem a személyiségét.. és jött a vonzalom is.. nagyon is!:D szal igen lehet!

2011. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak a lánynak olyan tulajdonságai amikbe belé tudnál szeretni(vagy később ezeket felfedezed benne)akkor igen belé tudol szeretni.De az érem másik oldala a :külsőség!S mint az emberek nagy része ha azt nézzük úgy választanak hogy valamelyest külsőleg is vonzza őket a másik.Aki azt mondja nemfontos a külső attol megkérdezném:tudna e olyan lelkileg mindenbe igénye társsal élni-aki külsőre egyáltalán nem tetszik neki,esetleg undorodik tölle?Én biztos nemtudnák olyannal élni,járni akitöl undorodom.A külsőt látjuk meg először.A mai világba nagyon fontos a külsőség.Az emberek nagy része eszerint válszt.Sajnos.
2011. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajrá nekem sem tetszett a párom,és most Ö a legszebb férfi a világon!
2011. febr. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom fiú vagy, tehát igen, lehetséges. Persze azért nem biztos.
2011. febr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20. tudom kicsit túlkoros vagyok egy ilyen kérdéshez :P
2011. febr. 13. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
addig ne jöjjetek össze, amíg nem találod vonzónak. vagy legalábbis ne ámítsd. egyébként lehetséges, de ahogy már elhangzott, ne várd el magadtól, hogy szerelmes legyél, az végül egy eljátszott szerephez vezet, amibe belekényszerülsz, és csapda lesz belőle.
2011. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!