Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác.Az egyetemen láttam először,elég feltűnő személy,konkrétan megbámultam hogy mi ez a cucc,meg hogy lehet ilyen gonosz arca valakinek.De valami mégis vonzott benne.Ez 2 hónapja lehetett.

Aztán nemrég összefutottunk egy underground(hiphop,dubstep)bulin,ahol elsiklottunk egymás mellett.Állatira bámult,és énis Őt.(én megint azt néztem h lehet valakinek ilyen gonosz arca:D)

Mire észbe kaptam,odajött,megölelt,adott egy puszit,és csókolóztunk.Egy szót sem váltottunk,még csak nem is köszöntünk vagy bemutatkozás,semmi.Aztán én paraszt mód úgymond elmenekültem,otthagytam,mert annyira meglepődtem saját magamon.Csak úgy smárolni valakivel nagyon nem az én stílusom.

Egy kis nyomozás után sikerült kideríteni hogy ki,aztán szépen bejelöltem Fb-n(ez a módszer bejött már,mert rámírt hogy ki is vagyok,és elkezdődőtt egyfajta kommunikáció.)De most semmi.Simán visszajelölt...

Az érdeklődési körei és a közös ismerősök alapján szimpi,megismerném szívesen.

Mi ilyenkor a teenedő?Rá lehet csak úgy írni?Vagy várjak míg megint összefutunk?Egyéb ötlet?Bármi!

Köszi az értelmes válaszokat,bocsi,nagyon hosszú lett! :)


2011. febr. 12. 04:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, beszélgess vele, menjetek együtt koncertekre, de ne hagyd, hogy kihasználjon.
2011. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már megkérdezte hogy i vagy, az koránt se jó...
2011. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves 15:23,nem kérdezte meg ki vagyok.lehet félreérthetően fogalmaztam?sztem vág.
2011. febr. 13. 02:15
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi első válaszoló,lehet rá fogok írni,habár azóta közös ismerőstől kérdezgettem...és mondták hogy drogdílerként keresi meg a kenyérre valót hogy úgy mondjam...ez kicsit eltántorított,de beszélni mindenképp akarok vele.

csak azt nem tudom,hogy kezdjem?!?!?!vagy mivel?mit írjak neki?

2011. febr. 13. 02:17
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki más vélemény?tanács?egyéb?
2011. febr. 13. 02:18
 6/6 A kérdező kommentje:
jah és első válaszoló a kihasználás alatt szexre gondoltál?miért akarna csak kihasználni?
2011. febr. 13. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!