Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így természetes, hová vezet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így természetes, hová vezet?

Figyelt kérdés
nagyon magányos vagyok, régen megpróbáltam "helyt állni" az éjszakai életben ittam, "csajoztam" de már közel a 20-hoz nem motivál...Nem sikerült komoly párkapcsolatra szert tenni se ott se a középsuliban. Már jó ideje nem járok bulizni se társaságba, új suliban se nagyon barátkozok néhány emberrel vagyok jóban csupán, a régi barátok elmentek. Aztmondják hogy munkahelyen avgy baráti körökben lehet megtalálni a nagy Ő-t nekem eddig nemjött be az első, és félek h nem leszek egészséges érett felnőtt a szerelem hiánya miatt...:( Egyre gyengébbnek és labilisiabbnak érzem magam,múltkor már szinte kínzó volt ez a csüggedés. Egy kisportolt jóképű és tanult fiatal ember írja e segítség hívó szavakat:(
2011. febr. 11. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:
am középiskolában sok "szurkálás" ért amiatt h ngyon közvetlen voltam , ezértvagyoksokkal óvatosabb új suliba, a sok rossz tapasztalat miatt. Évekkel ezelőtt volt már egy szerelmem, de olyan sebeket hagyott azis, h nehezen tudok rá építeni... az a baj ez az ördögi kör nem vezet sehová, minél jobban szeretnék kitörni, minél görcsösebben annál nehezebb lesz. De sikerek nélkül em lehet fellazulni. Egy dolog motivál ami tartja bennema lelket h bejöhet az Élet, 2 nyelvem van meg 2 szakmám, hamarosan megyek nyári gyakorlatra...de nincs mellettem egy szerető társ:(
2011. febr. 11. 22:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz sok pénzed és majd csajod is.
2011. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézus!!! Szurkáltak hogy túl közvetlen vagy? Mostmár nekem is beszólnak ezért néha. Régen meg az volt a bajuk, hogy "különcködtem". Nem kell foglalkozni azzal hogy mások mit mondanak (általában, kivéve ha nagyon sokan küldenek el anyukádba, és nagyon bunkónak gondolnak, de normális embernek van egyfajta értékrendje, ami miatt észreveszi ha mások utálják). És ha azt mondják hogy túl kék a szemed, akkor kicseréled barnára? :)

Legyél olyan amilyen lenni akarsz, és aki igazán szeret, az olyannak fog szeretni amilyen vagy. Legalábbis engem mindig ezzel a marhasággal hitegetnek XD. Én spec már rég lemondtam a "szerető társról", mert meggyőződésem hogy olyan nincs. :( Reménykedni azért lehet. Tedd azt.

Az hogy már nem fetrengsz hétvégente a saját hányásodban, azt jelenti hogy megkomolyodtál. Az értelmesebb lányoknak az ilyenek jönnek be. Legalábbis azt mondják.

A szerelem meg több fájdalommal jár mint boldogsággal, de kívánom mindenkinek hogy ne így legyen.

Azért egy picit ki lehet mozdulni néha, fiatal vagy még. Különben hol találkoznál az "igazival".

Te szeretni szeretnél :) És azt, hogy téged szeressenek. Szép dolog, én is ilyen naív vagyok. De lényegében fiatal vagy még, van még időd.


Darrien

2011. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én pont így vagyok, próbálkozz meg később még rosszabb lesz és ez a nyomasztó érzés az életed minden részére ki fog hatni.

viszont tény és való, hogy az ilyen pasikat nem kifejezetten szeretik a nők....

23f

2011. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd, az egyik hiba az, hogy túl görcsösen keresed az igazit. Szerintem neked még nem kell a nagy Ő, próbáld lazábban venni a dolgokat, ne vegyél mindent a szívedre, mert így csak tönkre teszed magad.

Tudom miről beszélsz, ismerem ezt az érzést.


Mondok valamit, de ne nevess ki. Próbáld ki a netes tárkeresőket, (sztem a legjobb a paratlan.hu) ha már nem jársz el sehová, vagy csak iwiw-es csajok és pasikat, rengeteg szép csaj van fenn, ismerkedj, randizz, és máris több önbizalmad lesz, hidd el a múlt már nem lesz fontos és nem fogsz gondolni arra, hogy magányos vagy.

2011. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!