Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok és elég kicsi az ismerettségi köröm. Olyan helyen lakok ami kicsi, és nem éppen fiatalokkal teli. Egy lánysuliba járok Kecskeméten, ami még jobban leszűkíti a lehetőségeimet. Elég kevés a szabadidőnk is, így a városba is ritkán jutunk ki... ha meg már ott vagyok, nem mehetek oda minden szimpatikus emberhez, hogy "hello szia hogy vagy"...

Egyáltalán nem számítok csúnya lánynak, többen még azt is mondják, hogy szép vagyok. Alapvetően vidám és mosolygós vagyok és nem az a tipikus plázap*csa. Ennek ellenére senki nem ismerkedne meg velem.

Eddig egy barátom volt, de vele meg kiderült, hogy együtt nem vagyunk jók.

Velem van itt a probléma? Vagy csak azzal, hogy inkább egy olyan helyet választottam giminek, ahol inkább tanulni lehet, mintsem ismerkedni?

Fogalmam sincs hogyan lehetne nem csak barátom, hanem legalább több ismerősöm.

(+1 kérdés: Az alacsonyság lehet probléma vagy egyáltalán nem számít? :D xD)

A normális válaszokat előre köszönöm (:


2011. febr. 11. 12:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
dobnék én, ha tudnék (: de nem rakja ki azt a kis pöcköt xD
2011. febr. 26. 21:35
 12/18 anonim ***** válasza:

06 70 272 98 07

ezen elérsz,ha unatkozol.megihatunk egy teát vagy vmi,beszélgetünk egy kicsit és máris nem fogsz unatkozni.

hívj fel,nem vagyok rossz társaság.

2011. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
egy a probléma, hogy utálok telefonálni xD (ez most komoly xD)
2011. febr. 26. 21:42
 14/18 anonim ***** válasza:
akkor sajnálom.nincs mitől félj,a lehetőséget megadtam,majd ha meggondolod magad elérsz a számon amit adtam.
2011. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ja azt elfelejtettem még,hogy minden nap olyan este 6,fél 7 után érek rá.mindegy mikor hívsz,de csak este tudnánk találkozni.

na jó légy

2011. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
este nekem nem lenne jó, koliból nem engednek ki.
2011. febr. 26. 23:11
 17/18 anonim ***** válasza:
kisurranni sem tudsz?
2011. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
leírtam a kérdésbe, hogy lánysuliba járok... elég szigorúak a szabályok. szóval nem.
2011. febr. 27. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!