Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok és elég kicsi az ismerettségi köröm. Olyan helyen lakok ami kicsi, és nem éppen fiatalokkal teli. Egy lánysuliba járok Kecskeméten, ami még jobban leszűkíti a lehetőségeimet. Elég kevés a szabadidőnk is, így a városba is ritkán jutunk ki... ha meg már ott vagyok, nem mehetek oda minden szimpatikus emberhez, hogy "hello szia hogy vagy"...

Egyáltalán nem számítok csúnya lánynak, többen még azt is mondják, hogy szép vagyok. Alapvetően vidám és mosolygós vagyok és nem az a tipikus plázap*csa. Ennek ellenére senki nem ismerkedne meg velem.

Eddig egy barátom volt, de vele meg kiderült, hogy együtt nem vagyunk jók.

Velem van itt a probléma? Vagy csak azzal, hogy inkább egy olyan helyet választottam giminek, ahol inkább tanulni lehet, mintsem ismerkedni?

Fogalmam sincs hogyan lehetne nem csak barátom, hanem legalább több ismerősöm.

(+1 kérdés: Az alacsonyság lehet probléma vagy egyáltalán nem számít? :D xD)

A normális válaszokat előre köszönöm (:


2011. febr. 11. 12:30
1 2
 1/18 Joco901019 ***** válasza:
Lehet, hogy rossz iskolát választottál gondolom egy olyan iskolába ahol vegyesen vannak fiúk és lányok már találtál volna egy társat magadnak. Nem tudom mennyire vagy alacsony, de nem hiszem, hogy számít én sem vagyok túl magas 170 cm.
2011. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Joco901019 ***** válasza:
Ismerkedj a neten chatelj meg ilyesmi.
2011. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szeretjük az alacsony csajokat, sztem az nem lényeg :)


17évesen nem tudom mi oka van hogy nem mer leszólítani senki :D

ha jól nézel i akkor egy magyarázat lehet: ilyen nyámnyila emberek laknak a térségben :D

2011. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz kimozdulni, vagy csak tényleg ritkán akkor próbáld meg a chatelést stb....vagy dobhatsz egy privátot :D

Lehet csak az önbizalmaddal van 1 kis probléma :)

2011. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Biztos h tetszel pár srácnak te is, csak lehet h pont a csúnyáknak, akik neked nem kellenek.
2011. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy év és vége a sulinak...

Ha 160 centi felett vagy, akkor bárkinek megtetszhetsz. Alatta pedig a 170 alatti srácok fognak örülni neked.

Járok egy ideje táncolni és versenyszerűen sportolok. Mindkét környezetben magabiztosan mozgok, ezért könnyen kezdek beszélgetni lányokkal. Találja valami hasonló elfoglaltságot, szánj rá időt és a siker nem marad el. A korodbeliek amúgy is félénkebbek, egy hétköznapi környezetben nem mernek kezdeményezni. Találd meg azokat a rendezvényeket, amelyek hozzád illőek és ott találsz majd hozzád való srácot is.

2011. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

161 körüli azt hiszem alacsonynak számít xD :D

netes ismerkedéssel megszívtam egy párszor... soha többet O.o

igen, a környezetemben nem túl sok olyan ember van, akinek hasonló a gondolkodása mint nekem.. én nem járok minden héten buliba, nem cigizek, nem piálok... valószínűleg ezzel lesz a baj, de ezen nem fogok változtatni(:

ja, a sulinak hamarosan vége, akkor talán jobb helyre kerülök :D

Utolsó válaszoló (: sok mindent kipróbáltam már én (kéziztem, kajakoztam, táncoltam, futottam) és mennék én most is, de a lehetőségeim mostanra lecsökkentek. ugyanis kolis vagyok, így amikor meccsekre kellett járni vagy versenyezni, az a 80 km mindig gondot okozott a hétvégi programoknál :/

a másik... a korom béliek... ez se jött be, ugyanis a velem egykorúakkal nem igazán jövök ki jól. számomra ők gyerekesek, inkább az idősebbekkel (18-21) találom meg a közös hangot...

önbizalom... az lehet a másik buktató xD

egyébként köszönöm, hogy rendesen válaszoltatok (:

2011. febr. 11. 22:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, a 161 cm alacsonynak számít... kosárlabdánál vagy ha az NBA-ből várod a párod. Amúgy teljesen jó magasság. Nekem voltak alacsonyabb barátnőim is.

A 18-21 éveseket még korodbelieknek tekintem. :-)

Hidd el, nem 17-18 évesen fogod megtalálni életed párját, tehát nem veszítesz szinte semmit, ha vársz még bő egy évet.

Nem a magasságoddal van gond, hanem a koroddal. Ha egy tízessel idősebb lennél, már kérném is az elérhetőségeidet.

2011. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem is életem párját keresem (: de azért köszi (:
2011. febr. 12. 15:23
 10/18 anonim ***** válasza:

dobj egy privát üzenetet,és ha gondolod segítek.

egy unatkozó kecskeméti srác.

2011. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!