Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnák összejönni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák összejönni vele?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?Talán az elején.

Na szóval a problémám az hogy félénk vagyok.:SFurcs mert a csajjal egy faluban lakok de azt se tudtam hogy ott lakik.Csak egyszer amikor a suliból hazajöttem a buszon ült és háát eléggé megtetszett. Mondom magamba biztos messzebb lakik mert távolsági (bajai) busz volt de amikor leszállt a faluba ahol lakok akkor egy lépéssel közelebb kerültem hozzá.Általában egy busszal jövünk haza de valahogy nem tudok egy lépéssel közelebb jutni hozzá pl "foglalni" az ülőhelyet neki vagy csak egyszerűen átadni vagy valami. lány kb egy idős velem.

Csak normális válaszokat kérek!!!!!

16/F


2011. febr. 9. 20:43
 1/4 anonim válasza:

Na Szevasz!:D

csupán csak 1 évvel vagyok nálad idősebb szóval vagy adsz a mondani valómra vagy nem :D ...

ha ennyire félénk vagy szerintem a közösségi portálokra felmész és megkeresed .

beütöd a falu nevét és hátha rátalálsz.

Ha mégis megtalálnád akkor könnyedén felveheted vele a kapcsolatot és nyugodtan rátudod vezetni a témára :D

Én most ezt tenném a helyedbe :)

17/F

2011. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudnák :D:D:D:D:D
2011. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem úgy ha megtanulnál helyesen írni....

az a tudnák amúgy bazinagy xD

2011. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aki ilyen f@szságon fennakad akkor az kapj..........be a fa.....
2011. febr. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!