Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Mi fontos nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi fontos nektek egy lányban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

agy , vese , máj stb

ezek jó ha van

2011. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy legyen megbízható, őszinte, legyen a sajátomhoz hasonló ízlése/érdeklődési köre. Valamint az hogyha találok ilyen lányt akkor ne csak "barát"ot lásson bennem hanem pasit is. Ez utóbbi nem szokott összejönni :)
2011. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon viszonylagos...

Nekem pl az, hogy tetszen, legyen becsületes (ne sumákoljon), őszinte, komoly kapcsolatban gondolkodjon, és a szerelmem mellett legyen a barátom is. Szóval legyen társ. :)

19/F

2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PT-Daniel ***** válasza:

Elöször is, lehet, hogy sekelynek tünik, de legalabb öszinte: a külsö.

Nem az a legfontosabb, de ez az elsö benyomas. Itt nem csak az idealis alakra gondolok, hanem nagyon sok apro dolog, ami alkotja az összkepet. (arcvonasok, szemek, hajanak, körmenek apoltsaga, tartasa, gesztusai...)


A szemelyisegben nekem nagyon fontos a humora. Legyen eletvidam, szellemes, talpraesett, müvelt es kreativ. Ezeknek összessege a legjobban a humorban tud megnyilvanulni. Akivel együtt lehet nevetni, az rögtön szimpatikussa valik.


Amit meg altalanossagban tudok mondani, az, hogy a lany milyennek latja a pasit. Ha tetszik, mutasd ki es maris megnöttek az eselyeid. Egy pasinak eppanyira hizelgö, ha vonzonak talaljak, mint egy nönek. Söt! Ha egy lany szemeben latom azt a ragyogo, dicsö lovagot, aki megtestesiteni igyekszem, akkor öbenni is a meghoditasara valo kiralylanyt fedezem fel.


26/F

2011. febr. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dick Esmen válasza:
Jó segge meg melle legyen...
2011. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Külsőre legyen ott, legyen őszinte, barátságos, kedves,lehessen vele beszélgetni és akkor is legyen őszinte ha fáj :) legyen igazi társ, ődjön meg minden hülyeségen :D
2011. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fontos a külső, vannak bizonyos elvárásaim. Ne legyen magasabb, ne legyen testesebb és ne legyen teljesen deszka. Nőies frizurája (rövid is lehet ilyen) és kedves értelmes tekintete legyen.

De ha már annyira szimpatikus a lány, hogy váltunk pár szót és a stílusa, hangja, gesztusai vonzóak, akkor egy-két "hiányosságot" észre sem veszek. Most éppen egy olyan lányért rajongok, akinek az arca nem az esetem, de olyan életvidám, hogy nem lehet nem szeretni.


Fontos a hasonló intelligencia. Ha az érdeklődési körünk nem is egyezik meg teljesen, érdeklődhetünk a másikat foglalkoztató dolgok iránt.

Nálam még nagyon fontos, hogy bírja a tempómat! Ha felébredtem, akkor ébren vagyok! Nem lustálkodom még órákig. Lehet, hogy csak porszívózok, olvasok vagy futok, de szinte mindig csinálok valamit. Hasonlóan lendületes lányt keresek.


Cigi, pia kizárva!


34/F

2011. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

34/F

Tetszik a gondolkodásmódod :-))

22/L

2011. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22/L!

És legalább 22 éves legyen. :-)

34/F

2011. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!