Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pasik, nektek mennyire fontos...

Pasik, nektek mennyire fontos egy lányban az alábbiak?

Figyelt kérdés

.. az iskolai végzettség, a méretek, hogy mit tud a konyhában, esetleg milyen az anyagi háttere, szeretitek ha bulizós tipus, vagy hogy oda van a kocsikért, motorokért? Ha utálja egy pasiban hogy sörözik vagy bagózik. Ha ő az aki a pasik után jár és kelleti magát?

Ha kicsit cicababás, de persze nem olyan mint a Kelemen Anna, mert van esze és nem msinkeli magát. Mennyire zavar ha esetleg nem borotválja ott lennt, annak ellenére, hogy amúgy nem rossz csaj?


2009. máj. 20. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végzettség annyiból fontos, hogy azért intelligens legyen, méretek terén nőies, arányos legyen az alakja, a konyhai "képességek" fontosak, anyagi háttér nem számít, ha bulizós típus én azt nem szeretem, ha oda van a kocsikért, motorokért azt viszont igen, ha ő maga nem motoros. (félteném) Ha utálja egy pasiban hogy sörözik vagy bagózik az teljesen korrekt normális kereteken belül. Ha ő az aki a pasik után jár és kelleti magát? - nem bejövős.

Ha kicsit cicababás, de persze nem olyan mint a Kelemen Anna, mert van esze és nem msinkeli magát. - rendben

Mennyire zavar ha esetleg nem borotválja ott lennt, annak ellenére, hogy amúgy nem rossz csaj? - engem zavarna.

2009. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Az előző hozzászólástól én sem tudnák mást írni. Nálam is ezek a fenti leírtak szerint fontosak!
2009. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban ez mind lehet fontos, de bármelyiktől el is lehet tekinteni, talán ha nagyon k.rva, attól a legkevésbé.


- A végzettség maga nem fontos, de a közös kultúrkör igen. Ezek között viszont szokott összefüggés lenni,

- Méreteknél nem jó, ha sokkal nagyobb a lány a fiúnál.

- Konyhaismeret előny, ma már nem alap.

- Anyagi háttér. Nem alap. Hosszú távon jó, ha kb. egyforma, nem lehet egymás fejéhez vagdosni.

- Bulizós. Nekem nemgyerebe, mert már kinőttem belőle.

- Autó/motor nem fontos, elég ha én odavagyok.

- Ő ne bagózzon, ez alap. Mivel én sem, ezért nem baj, ha utálja. Kicsit sörözhet, bár én azt sem. :oP

- NE járjon a pasik után, vagy utánam ne járjon. Szabadon eldöntheti.

- Ész fontos, cicababásság mértéke már ebből következni fog. Ergo enyhén sminkelheti magát, ha tudja, mi/mennyi áll jól neki.

- Én szeretem, ha borotvált. Ez attól függ, Őt mennyire zavarja. Akinek kevésbé fontos, az engedjen a kérdésben. ;o)


Ui.: Érdekes ez a moderáció. A k.rva az k.rva. Ez a neve a magyar nyelvben a foglalkozásnak. Nem trágárkodtam vele.

2009. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én is leírom a véleményemet.


- Az iskolai végzettség fontos, legyen intelligens.

- A méretek is fontosak, ne legyen elhízva, ne legyen magasabb nálam, ne is legyen túl alacsony.

- Az, hogy mit tud a konyhában, tök mindegy. Ha nem tud főzni, az azért nem baj, mert én tudok. És amúgy is, utólag is meg lehet tanulni főzni. Ha tud főzni, az előny, de nem követelmény.

- Az anyagi háttere abszolút nem érdekel.

- Ne legyen bulizós típus.

- Az, hogy oda van a kocsikért vagy motorokért, az is mindegy, csak ne vigye túlzásba (ne költsön rá pénzt feleslegesen, ne csináljon olyan dolgokat, amiért féltenem kéne).

- Ha utálja egy pasiban, hogy bagózik, vagy sörözik, az jó, mert akkor meg vagyok győződve róla, hogy ő sem teszi ugyanezt. Én egyébként nem dohányzom, nem sörözöm.

- Ha pasik után jár, és kelleti magát, az nem jó, mert akkor ki tudja, hány pasival volt már előttem.

- Ha kicsit cicababás, az még elmegy, de CSAK akkor, ha tényleg csak kicsit cicababás. De jobb, ha kicsit sem.

- Zavar, ha nem borotválja ott lent, de még az is elmegy, ha nagyon rövidre van nyírva.

2009. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azzal nem értek egyet, hogy azért számít az iskolai végzettség, mert legyen egy csajnak inteligenciája, ugyanis attól még lehet okos valaki, hogy nincs érettségije, vagy diplomája.

És nem azért, mert megbukott, hanem mert esetleg más fajta suliba járt, pl szakmunkásba. Lehet olyanokról nem tud, amit az iskolában tanítanak, de logikája és a magához való esze ettől függetlenül még lehet. Max nem lexikális tudás. pl. van egy ismerősöm, aki sokkal értelmesebb egy két főiskolásnál, azok is csak azért végeztek ott, mert szeretnek magolni, nem azért, mert olyan sok eszük van :)

sajnos sok múlik a pénzen a mai világban és azon, hogy ki kinek a kicsodája. A tanulás pl. a kémiáról, vagy német nyelvről az olyan, mint egy művi szépészeti beavatkozás, meg lehet csinálni, (megtanulni) de nem tuti hogy az életben is működni fog, vagy tudja hasznosítani az illető. Lehet valaki tud olvasni, akár be is magolja a szöveget, de nem biztos, hogy érti is :)

ez mindenre igaz manapság. Aki nagyon akar főiskolára előbb utóbb be tud kerülni, de kérdés az hogyan végzi el, és hogy mennyit dolgozott érte, mi az amiért érdemes volt és nem hiábavaló. Az élettapasztalat néha többet tanít, mint egy iskola.

23 éves kérdező

2009. máj. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!