Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves fiú vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szili9 kérdése:

16 éves fiú vagyok és nagyon tetszik nekem egy lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hello a suliba megláttam egy gyönyörű lányt és nagyon megteccet,ahogy múlnak a napok egyre szebb de még nembeszéltem vele,pedig akarnék mindössze csak 2-szer köszöntünk egymásnak és mégegy ilyen gyönyörű lányt biztos hogy nemfogok az életbe látni és járni akarnék vele csakmég nemnagyon ismerem és mikor köszön annyira szép hogy alig tudok megszólalni de egy picit látom hogy tetszek neki énis mert sokszor rámnéz mit tegyek???
2011. febr. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne teszetoszáskodj már! Menj oda hozzá, és beszélgessetek, vagy valami. Legalább a nevét kérdezd meg. Vagy ha rád köszön, köszönj vissza. Az is valami.
2011. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérd el a nevét, msn-jét vedd fel face-n stb, kicsit ismerd meg aztán kialakul majd, hívd el valahova stb.. a fő: Ne habozz a csajok utálják a teszetoszákat :)
2011. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!