Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Hogyan hívjam el randizni a csajt? Nagyon tetszik nekem, de eddig csak barátként tekintett rám, mert volt barátja. Most, hogy már nincs, össze akarok jönni a csajjal. Hogy hívjam el?
2011. febr. 9. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A beszélőszerveddel végezz célirányos cselekvéseket.
2011. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy félénk vagyok :D
2011. febr. 9. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Az nem változtat semmit
2011. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mondhatnám, h lazán, de ezek szerint nem naon megy neked az ilyesmi... talán... mondd azt neki, h més kirándulni mert milyen szép az idő, nem volna-e kedve veled tartani, mert már rég beszélgettetek.... Ezt értheti így is úgy is. De legjobb ha szimplán elhívod vhová, max nemet mond, veszteni nem veszthetsz csak akkor ha csöndben maradsz.
2011. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, értem.

Tegyük fel, eljön velem. Milyen témával kezdjem? Meg nem tudom, az hátrány-e, hogy a volt pasija 22 éves, és 18, és a csaj is 18. Ráadásul a volt pasijának már van jogsija, nekem nincs.

2011. febr. 9. 16:25
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, értem.

Tegyük fel, eljön velem. Milyen témával kezdjem? Meg nem tudom, az hátrány-e, hogy a volt pasija 22 éves, ÉN 18, és a csaj is 18. Ráadásul a volt pasijának már van jogsija, nekem nincs.

2011. febr. 9. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz azon,hogy mi legyen a téma,mert kigondolsz valamit,hogy erről akarsz majd először beszélgetni,és úgysem úgy jön össze.Hagyd,hogy a helyzet hozza a témát.:)
2011. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs jogsid? Hát milyen ember vagy te?
2011. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszéljetek a jogsiról.

Ne mondj semmit, egy idő után mond azt: milyen hallgatag vagy. Na erre valahogy reagálni fog.

Ha már randiztok, akkor dicsérd meg a ruháját, a haját, de normálisan, ne vidd túlzásba. Beszélhettek a fodrászról, te hova jársz, ha van egy jó sztorid akor mond el neki. Hihetetlen, hogy 18 évesen nem vagytok ennyire kreatívak.

Amúgy meg ne egy átlagos étterembe vidd el, ha kajálni viszed, hanem mondjuk olyanba, ahol a földön kell ülni, vagy mittudomén. A nők szeretik, ha a hímjük valami újjal rukkol elő. Persze elsőnek egy sima étterem is jó, csak tudd fizetni. Ha nincs jogsid, menjetek taxival. A busznál jobb.

2011. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok, és este nagyon szép a szinva terasz kivilágítva. Romantikus, szerintem. A jogsim meg majd nyáron lesz meg. Addig meg nem akarok várni.
2011. febr. 9. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!