Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akor mi van köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akor mi van köztünk?

Figyelt kérdés

első randin csókolóztunk és őlelgete és harapdált a csaj, de mind ketten akartuk és kézen fogva sétáláltunk! második randi 30 perces volt mert hivták hazza telon :S de akor is kézen fogva mentünk! de nem tudom akor mi van köztünk :S végén szájra puszival köszönt el mert beteg volt.

Kárékdeztem de azt monta hagyuk ezt most.


Szerintetek legyűt vagyunk akor?

kővetkező talit hétvégén akartam de ő Buliba megy :S


2011. febr. 8. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
ja L 18 én F22
2011. febr. 8. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt Tőle kellene megkérdezned!
2011. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem mond semmit! :S
2011. febr. 8. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Így olvasva azt hittem valami 13 éves kölyök vagy. Néha figyelj már oda hogy írsz. Ez már nagyon gáz, muszáj volt szóvá tennem. Olyan pasi nekem sem kéne aki írni sem tud rendesen 22 éves létére.


Egyébként meg tényleg csak ő tudhatja. Mi nem látunk a gondolataiba.

2011. febr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most akkor mi van köztetek?

Kialakulóban van a dolog, de még tutuira nem szerelem, mert akkor vagy elhívott volna a buliba vagy el sem megy.

Ebből még bármi lehet.

2011. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hivasd meg magad a buliba :D kerdezd meg h nem mehetnek-e veled? Vagy vmit kerdezz... s majd elvalik mit akar...
2011. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!