Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan irányítsam ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irányítsam ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben valami nagyon megváltozott, mert egyre több csajon veszem azt észre, hogy próbál közeledni felém, szemezni, discoba több csajjal is smárolok..

De aki nekem nagyon tetszik annál meg nem láttok semmi esélyt hiába próbálkozok. Hogyan tudnám elérni, hogy annak jöjjek be aki nekem tetszik? Vagy inkább érjem be valami más csajjal?

Vagy ez csak az, hogy az kell akit nem kaphatok meg?


2011. febr. 8. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most kezdtek el teljesen érdekelni a lányok, azért figyeled őket kik akarnak hozzád közeledni. (Hány éves vagy? :d)

Hogyan próbálkoztál annál a csajnál aki tetszik neked? (Hány éves?) Elutasított?

Bocsi a sok kérdésért, de szeretnék még információkat, hogy teljes értékű választ tudjak adni.

2011. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig is érdekeltek... csak féltem, bár még most se vagyok teljesen magabiztos egyébként 19/f

Hát találkoztunk. 2x is. elmondtam, hogy nekem nagyon tetszik. Ő meg csak olyan mintha csak játszana velem... Próbáltam megcsókolni erre azt mondta ő nem olyan, megfogni a kezét elrántotta...

2011. febr. 8. 18:35
 3/3 ekeke ***** válasza:

Egy a lényeg: előtte és közben és utána se latolgasd, ne azon gondolkodj, hogy van-e esélyed!


Örülj, másnak nincsenek ilyen zsákmányai:)


Aki valóban tetszik és kedvelitek is egymást, akörül kell sertepertélni és a többi nőt meg hanyagolni.

2011. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!