Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejönnek a sápadt lányok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

nekrofíling

FUCK YEAH!!!

2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem igazán. Az olyan beteges bőrszín.
2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig jobb, mint az agyon szoláriumozott...
2011. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert olyan jámbornak tűnnek. Sokkal jobb, mint a feketére festett hajú szolizott undormányok.
2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyet, legutóbb mikor láttam le volt szolizva, de amikor megismertem hófehérke volt. Mindkettő jól állt neki, szolisan azért vadabb érzelmeket sugárzott.
2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz sápadt alatt, a selymes fehér bőr szép tud lenni, de ha ilyen betegesen sápadt az nem természetes.

Valami ilyesmi pl: [link]

2011. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi sem rondább mint azok a lányok akik 3 nap alatt eltolják a havi szolibérletet!

Nagyon jókat szoktam röhögni amikor ezek jönnek szembe velem az utcán, ezek a csitrik még Január közepén is úgy néznek ki mint a mohikánok, mert folyamatosan le van égve az arcuk :)

2011. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak kevesebben járnának szoláriumba...
2011. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!