Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresni fog még? Nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresni fog még? Nektek is furcsa a story?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki elkérte a számomat és a facebook nevemet is. MAjd hosszas, másfél hét, hallgatás után jelentkezett, h nem talál facebookon és h adjam meg neki a nevem. Szimpi volt amikor elkérte a szémom és adtam neki még egy lehetőséget. Majd cheteltünk, meg sms eztünk szinte naponta. És múlt héten el is voltunk vacszni. Sokat nevettünk és nagyon jól éreztem magamat, úgy vettem észre ő is. NEm történ se csók semmi. Randi után írtam neki egy sms t, amiben megkértem, hogy most ne másfél hét után jelentkezzen:) Válaszolt is, h nem fog addig tartani stb..

Ez volt csütörtökön, majd pénteken váltottunk még egy-két sms t, majd megkérdeztem, h nem lenne e kedve velem tartani szombaton bulizni. Na azóta nem válaszolt...

Tetszik, meg jól éreztem magam vele, de ez így kicsit furi.

Mit gondoltok??


2011. febr. 8. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet azt érzi,hogy tulsàgosan nyomultàl, vagy meggondolta magàt.
2011. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

hm várjál.. most kedd van..:D akkor szó nélkül nem ment el?:D

most milyen sms-t vársz?

bocsi, de sztem a buli nem jó randi ötlet.

bocsi, de nem szoktam bulizni, nemtok táncolni, nem vagyok szociális ember, stb


esetleg lefogyott a lóvé a telefonjáról...

na mind1 nem izgat más problémája főleg akkor ha ennyire kicsinyes.

2011. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kifogtál egy ilyen pasit,nekem is volt olyan akit randira hivtam sose volt neki jó,és mindig ő keresett ha találkozni akart!Akkor jöttem rá hogy csak meg akar dugni!!
2011. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem nagyon nyomultál.az első rani után sokszor írtál neki sms-t meg hasonlók.meg kellett volna várnod még ő jelentkezik.

szerintem ő most abban van h te már egy randi után totál oda vagy érte,és szerintem már nem vagy neki annyira csábító mintha még egy kicsit húztad volna az agyát.

2011. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!