Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagy baromság lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baromság lenne?

Figyelt kérdés

Már egyszer kérdeztem itt ezzel kapcsolatban, hogy van 1 lány akibe beleszerettem, de az lett a vége hogy van neki barátja...

1 ismerősöm azt javasolta, hogy ne adjam fel, vigyek neki ajándékokat, stb... Ez nagy "köcsögség" lenne a másik fiúval szemben?

Én még mindíg teljesen odavagyok a lányért...


2011. febr. 8. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem félsz,hogy a másik csóka kilapít?Nem kéne belemászni más kapcsolatába.
2011. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne a másik sráccal törődj! a legkevésbé se.
2011. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:

egy kapcsolathoz két ember kell. ha a lány visszautasít akkor tudd hol a helyed!

ne feledd.. mindenkinek vannak sötét bőrű, világos szemű haverjai akik bevárnak téged este a kapualjban...

2011. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SAnyik@ válasza:
igaza van "moszukének" ...
2011. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fülünyúl ***** válasza:
Miért kell mindig más boldogságába és kapcsolatába önző módon belesz@rni? Nem csak a fiú, de a lány szempontjából is köcsögség lenne, mivel ő azt a fiút szereti és ezen nem fogsz tudni változtatni. Az ajándékaid végképp. Javaslom, hogy próbáld meg elfelejteni, és tekinteted más, egyedülálló lányok irányába fordítani, és energiádat, szeretetedet és ajándékaidat rájuk célozd.
2011. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!