Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Hogy közeledjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hogy közeledjek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy állítólag bejövök egy csajnak és ő be is jelölt fb-n. Aztán rámírt és beszélgettünk nah a vége az lett hogy megbeszéltünk egy talit a hétvégére. Tegnap én írtam rá, de nem írt vissza fb chaten.(mondjuk csak egy sziát írtam, de nem reagált). Megböktem arra se reagált...

Ma láttam hogy fent van, de nem írtam neki.

Mit tegyek írjak vagy ne?


2011. febr. 7. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

mit tegyél ?:D növessz tököt.. az fontos lenne


19F

2011. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg személyesen közeledni felé? Vagy ennyire 21. sz. van?? 18 éves koromra maradinak számítok na szép
2011. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk és nem tudnánk találkozni, csak ha megbeszéljük. Igazából buliba találkoztam vele.
2011. febr. 7. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:

te is ki akadsz rajta ?:D én is :D hallod mire 25 évesek leszünk már az lesz hogy : oda megyünk 1 csajhoz és az ki röhög mert: milyen 1 vén fsz :D nem face bookon próbál meg felszedni és webcam sexelni hanem 1ből megszólít itt :D


19F

2011. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

uh telefonról hallottál már ?:D bár lehet én ragadtam le az analóg korszakba


19F

2011. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Halottam telefonról csak nem tom a számát..
2011. febr. 7. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
hogyne akadnék ki, ha választhatnék, hogy mikor születhessek meg, kb 1960at látnám jó megoldásnak. Elfajzott világot élünk :D
2011. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az elsővel nem értek egyet, mert nem csak alfa hímek léteznek, hanem lágyabb természetű férfiak is. Ha találkoztok akkor majd öleld át, adj neki egy puszit, vagy fogd meg a kezét, vagy ilyenek, érezni fogod azt majd, hogy mit kell csinálni, ne aggódj :)

Szerintem ne írj neki, majd ő írni fog, hidd el.

2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos ne írjak? Lehet arra vár hogy írjak.
2011. febr. 7. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem írsz, majd akkor ő keres, ez egyértelmű :)
2011. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!