Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezzem a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy csajszi az osztályban, aki nagyon bejön nekem. Kissé belezúgtam... :$ :) Próbálok vele szemezni, de nem igazán jön össze. Nem nagyon néz rám. Beszélgetni nincs nagyon alkalmunk sajna, mert a barátnőivel van, engem meg zargatnak a többiek... Néhanapján beszélgetek vele, próbálok huncutkodni :D Nem vagyok az az egyfogú, ápolatlan pasi sokak szerint... :$


Mit tegyek, hogy észrevegyen?


2009. febr. 9. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 15 éves fiú vagyok :)))
2009. febr. 9. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte vele! az mindíg bejön
2009. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hamarosan itt a Valentin nap, vegyél neki virágot vagy más ajándékot.
2009. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félek, hogy elutasít :(
2009. febr. 9. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ne attól félj mi lesz ha megpróbálod hanem attól hogy mi lehetett volna ha megpróbálod és te nem tetted!


egyébként az első kommentelő jó ötletet adott én még annyit tennék hozzá hogy közeledj hozzá flörtölj vele ha közel lakik kérdezd meg tőle nem-e kísér haza:D nekem be szokott jönni:D aztán mikor mennie kell akkor meg te is elkíséred:) de addig is eggyüt vagytok:)

2009. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)


Sajnos nem a szomszédban lakik :( :)


Köszi mindent mégegyszer :)

2009. febr. 9. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szntem menj oda hozzá, beszélgess vele (ha ott vannak a bnői, akkor a bnőivel is beszélgess)

Ha mondjuk az udvaron vagytok és pont egyedül van, akkor menj oda hozzá és mond meg neki h tetszik neked...

Ha a lányt nem érdekled (mert sajna ez is benne van a pakliban) akkor hagyd békén, mert találsz nála sokkal jobb csajt magadnak bármikor, de ha a lánynak is bejössz, akkor meg minden randbe van...

Holnapután valentin nap, szal vehetsz neki vmi cuki kis dolgot...

Szurkolok neked naon!!!!

U.i.: lécci írd le h mi történt...

2009. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!