Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a csúnya pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csúnya pasik az érzelmesebbek?

Figyelt kérdés
Valahogy ők sokkal inkább nyiltabban beszélnek az érzelmeikről.
2011. febr. 6. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok valami szép mégis kérdezték már tőlem nem vagyok e pszichopata annyira kevés érzelmem van (vagy legalábbis nemigen mutatom ki)
2011. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ez szerintem is igaz

nyilván azért mert jopár **banc van, akik a helyes fiúkra rámásznak, így ettől nő az önbizalmuk..

2011. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, láttam már ronda taplót és szép rendest is, nem lehet általánosítani.
2011. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
általánosítani nem , de statisztikát attól még lehet nézni és az alapján többsége vannak a csúnya de érzelmesebb pasik mint fordítva
2011. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ez milyen kérdés már :P gondold végig mire bukik 1 csaj :P és kezd el ki húzni ami a csúnya pasinak biztos nincs :D és mi marad a végén. ?:D nah ezért amúgy persze van bunkó és csúnya pasi is :D nyilván ahogy szép és érzékeny is [ezek a bzik statisztika alapján :D]


19F

2011. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szubjektív,hogy kinek mi a csúnya. Én a falra mászok az érzelmes pasiktól, de nem is nagyon találkoztam még velük. Mondjuk olyan ismerősöm sincs, akire rámondanám, hogy csúnya, mert én mindenkiben látok valami szépséget :) De hála istennek tényleg nem érzelmesek :)
2011. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, mert ha én magam elé képzelek egy nagyon jó pasit, meg egy kevésbé jót, én is kapásból egy menő, érzelmeiről ritkán beszélő csávónak gondolok a jó pasit, és egy kedves, csendes, érzelmesebb srácnak a kevésbé jobbat. Pedig tudom, hogy mindkét típusnál vannak kivételek. Sőt, nem is csak ez a két csoport van. :)

Amúgy egyetértek a (asszem) 17.13-mal, van amikor a jó pasi is beszél az érzelemiről, csak max nem olyan sűrűn. :)

20L

2011. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A mai világban érzelemsnek lenni már "gáz". Aki érzelmes azt egyből nyálasnak meg tutyimutyinak titulálják, meg hogy egy férfi ne legyen ilyen stb... Amúgy én sem vagyok ronda, és nem látok semmi szégyellnivalót az érzelmességben. Mi emberek érző lények vagyunk, ennyi. Ahogy elóttem is írták, a "csúnyább" pasik talán jobban megbecsülik a lányokat és nem csak egy kósza numerának tekintik őket, míg a "jobb", menőbb pasik pedig "bárkit megkaphatok" elv alapján nem tartják fontosnak, hogy a lány közelálljon hozzá. Erről elég hosszan lehetne írni, de asszem ennyi elég. :)

19/F

2011. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert egy jóképű férfira anélkül is tapad egy csomó nő:P


De hogy megcáfoljam a kérdésed: ronda vagyok és az érzelmek rohadt messze állnak tőlem.

2011. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nem vagy ronda, csak te tartod annak magad :D
2011. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!