Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem ezt? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Szeretem, de sokszor sok belőle?

Figyelt kérdés

Szeretem, de néha amikor sok időt töltöttünk együtt megfordul a fejemben, hogy jó lenne függetlennek lenni. Persze ez amint meglátom az arcát ez megváltozik . Mindíg mondja, hogy őrülten hiányzok neki, de velem ez ritkábban van. Osztálytársak vagyunk.

vélemény? 15./L


2011. febr. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Tetszik neked??

Mit szeretsz benne?

Mit nem szeretsz benne??

Délután mit szoktatok csinálni?

2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt szeretem benne, hogy illedelmes, és jófej.Egyszerűen elfog egy érzés amikor rámmosolyog. Amikor elmondta, hogy tetszek neki olyan 2hónappal ezelőtt elutasítottam, mivel egyből a kapcsolatról kezdett kérdezgetni, és én még nem is ismertem. Alapból kizáró ok volt, hogy osztálytárs. Igazából ezt az elvemet miatta felrúgtam. Miután elutasítottam, és újra találkoztunk egyszerűen éreztem, hogy vissza akarom kapni, hiányzik...(:

Azt, hogy mit nem szeretek benne még nem tudom megmondani, mert egy hete jöttünk össze.

Általában sétálunk, beszélgetünk az osztályról, családról.

Amikor először öleltem meg összeszorult a hasam.(:

2011. febr. 6. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt írd le, hogy mi a sok belőle.
2011. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alapfelfogásom az volt, hogy fiatal vagyok, nem szeretnék még barátot, élvezni akarom az életet. Igazából az is lehet, hogy bennem van a hiba, és valami filmbe illő szerelmet akarok...ekkora hülyeséget! :) Emellett még annyi, hogy nekem szerintem sokszor kevésbé hiányzik, mint én neki. Ez gond? Bár azért rám is rámtör néha a hiányérzet. De rám ritkábban.
2011. febr. 6. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne élvezhetnéd az életet?? Vagy most arra gondolsz, hogy ide-oda sexelni akarsz???

Azért mert szeretitek egymást, még összenőni nem kell. De tudod mit érzel....

2011. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem dehogy:D Még jópár évig nem akarok(:

Rendben köszi! :D

2011. febr. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!