Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jövök be a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 21 éves srác vagyok,barna haj,barna szem, 185cm és 90kg enyhén mackós alkatú vagyok, félreértés ne essék nem zsírpacni vagyok csak mióta abbahagytam a sportot (ökölvívás) lett egy kis pocakom:)most szakácsnak tanulok amit imádok:),bulizni nem járok,(nem szeretem a hering partit)

Ismerőseim szerint vaj szívem van,megértő vagyok és lehet velem nevetni.A lányokkal mégsem tudok kapcsolatot teremteni.Azt bevallom hogy nem vagyok az a rámenős típus.



Mit csinálok rosszul?????? :(


2011. febr. 5. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát...

Ha gondolod írj egy privit és msn en megbeszéljük :)

2011. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem rámenősnek kell lenni csak 1 kicsit határozottnak :D

nem kell túlzásba vinné :D én pl határozottan hülye vagyok XD

19F

2011. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tolj fel egy képet és mondd el milyen lányoknak akarsz tetszeni és megmondjuk mi a gond :), de szerintem pont a vajszíved miatt van egy kicsit visszahúzódóbb megjelenésed, szóval nem eléggé férfias, de ezen a legkönnyebb változtatni :)
2011. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ÖNBIZALOM

gondolat olvasó vagy:?

NEM

akk honnan tod h nem tetszel a lányoknak

lehet h te nem veszed észre a jelzéseiket

a mackósságot asszem csipik a csajok, a vajszivet nem mind (én paraszt vok, azt birják)--> tehát legyél kicsit kevésbé megértő =)

2011. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, szeretjük a mackósságot és a humoros parasztságot is, ameddig az nem sértő és egy bizonyos határon belül van. A trógereket nem szeretjük :) A jó szív is fontos, de sose szorítsd magad a második helyre.
2011. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy egy barátom mondaná "oda kell b*szni már legelőször, másként veszett ügyed van." Vagyis hiába vagy megértő és vicces, ha határozatlan vagy. A nőknek az a fontos, hogy meg tudd védeni, ha ezt érzik, akkor hab a tortán a belsőd.
2011. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

meglepődtem hogy már ennyien reagáltatok :) köszönöm!

szóval határozottabbnak kellene lennem,igazából ezt valahol érzem, csak nem tudom hogyan valósítsam meg...

olvastam már a neten azt a mondást miszerint: " a nők azt szeretik ha csendesen lépked mellettük a tigris"

talán ez a kulcsa az egész dolognak, tekintélyes külső/magasztos belső......

2011. febr. 5. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan :)
2011. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy ilyen alkatod van, sztem sokaknak bejön. :)

Amit hozzátennék: jobban néz ki egy macsóbb srác ilyen alkattal, mint egy félénk visszahúzódó. Húzd ki magad, legyél férfias, határozott. Nem hátrány a vajszív, de ne az legyen az első, amit megmutatsz magadból. :)

20L

2011. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :)
2011. febr. 7. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!