Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külső megfog, a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső megfog, a belső megtart. De mi van, ha nem fog meg a külső?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, mi lehet a gond velem. 20 vagyok, és még nem volt barátom. Ha belegondolok, nem érzem úgy, hogy valami nagyon nagy dolgot halasztottam volna el. De azért 20 évesen már lassan itt lenne az ideje, nem?

Több sráccal emaileztem már (pl GYK-n keresztül), és a legtöbbnek szimpatikus voltam. De élőben mégse érdeklek senkit...

Nem vagyok tucatlány, ez lenne a gond? Mert manapság mindenki ugyanarra bukik?

20L


2011. febr. 5. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ezek a negatív hullámok Moriarty"

Emberek, egy kis önbizalmat!!!!!

CSúfólnak vagy mibajotok?

S.A.S.--> Aki mer az nyer!(tehát ne arra várjatok h majd a szőke herceg/hercegnő jól megcuppant hanem menjetek csajozni/fiuzni)

ha nincs valakid az csakis a Te hibád

mindenki tetszik valakinek ezt jó lenne megérteni

amugy hogy rosszat is irjak:

A belső se nem tart meg , de még csak meg sem fog!

2011. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

háh :D kedves kérdező és kedves 19:16-os

Tudjátok mi a probléma az ilyen lányokkal?

Hogy nem találkozok sose velük. :D

Én rohadt optimista vagyok és nem érdekel a sok kudarc se :D de hogy ilyen lánnyal még nem találkoztam a 20 évem alatt az is tuti. :D A legfurább az egészbe hogy én pl nem tudnám elképzelni a "jövőm" olyan lánnyal aki átlagos kinézetű. :D Egyszerűen irritálnak a tömeg lányok. :D azokkal alapból flegmább vagyok :/ szóval ne adjátok fel a "keresést" (várakozást xD) mert rátok találok. De ha dobtok 1 mailt akkor könnyebb dolgom lesz. :D

2011. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem a hajam fazonja extrémebb,eddig senki se mondta átlagosnak.szinte hetente kapom a beszólogatásokat.van olyan akinek tetszik,neki szintén extrémebb a frizurája és ugyanolyan helyzeteben van pl beszólogatások terén..szóval az is megoldás ha megtalálod azt akivel hasonlóak vagytok.
2011. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. És még korban is annyi vok, mint te...És ahogy elnézem még vannak páran. Én sem tudom mi lehet a gond. Az a baj, hogy szerintem érződik az, hogy nincs elég ömbizalmunk. Lehet abban valami, hogy amíg magunkat nem fogadjuk el, addig más se fog.:)
2011. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 michael29 válasza:
Szia!A michaelpit28@gmail.com ra irhatsz ha van kedved beszélgetni.
2013. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!