Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külső megfog, a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső megfog, a belső megtart. De mi van, ha nem fog meg a külső?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, mi lehet a gond velem. 20 vagyok, és még nem volt barátom. Ha belegondolok, nem érzem úgy, hogy valami nagyon nagy dolgot halasztottam volna el. De azért 20 évesen már lassan itt lenne az ideje, nem?

Több sráccal emaileztem már (pl GYK-n keresztül), és a legtöbbnek szimpatikus voltam. De élőben mégse érdeklek senkit...

Nem vagyok tucatlány, ez lenne a gond? Mert manapság mindenki ugyanarra bukik?

20L


2011. febr. 5. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pech.
2011. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

...akk nem tart meg a belső :D, m azt már lusták +ismerni, ill. elriadnak. :S

élőben én sem érdeklek komolyan semmit...de már letettem erről :D...élvezem a szexet 1 sráccal, akinek csak arra kellünk egymással, van 3 szuper hobbim, + barátaim, ennyi.

20L

2011. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Manapság is mindenki ugyanarra bukik, mint régen: a szépségre.

Nincs mit ezen ragozni.

2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



vannak még hozzád hasonlóan egypáran:(

2011. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt egy az egyben rólam írtad!:P

Szerintem tényleg az a gond velünk, hogy kicsit mások vagyunk, mint az átlag... Én pl. van, hogy elég különleges ruhákat hordok, és ezalatt nem a rock vagy emo stílust értem, hanem a normális nőies ruhát, de mégis más, nem tucat. Rám már mondták, hogy elég különleges vagyok, de úgy vettem észre, a pasiknak nem kell a különleges lány, inkább egy átlagos. Meg, a viselkedésem is elég egyedi, olyan kis szende vagyok, de barátságosan, szóval visszafogottan extrém.:P Mindig megnéznek az emberek, meg kedvesek, mindenkivel jól kijövök, de mégsem próbálkozik senki, én egyszer már próbálkoztam pasinál ő elküldött, többet már nem fogok próbálkozni. De érdekes, hogy bókolgatnak, pójénkodnak, ugratnak a hülyeségeikkel de senki nem gondol rá, hogy bepróbálkozhatna nálam.

20/L

2011. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*poénkodnak:P upsz:D
2011. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg hasonlítunk. :) Bár talán én nem vagyok extrém. :D
2011. febr. 5. 19:19
 8/15 anonim ***** válasza:

mért lenne baj az hogy nem vagy tucat csaj ?:D

az a jó legalább észre lehet venni a másik 11 ugyan olyan közt :D


19F

2011. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék, csak én fiú vok. Mondjuk nálam az a probléma, h élőben nem tetszem senkinek külsőre.
2011. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nah ti még szerencsések vagytok. Nekem ugyanúgy nem volt kapcsolatom, én se akarok belőle nagy gondot csinálni de azért rossz érzés. Ha nem gondolok rá akkor oké :D.


Hát nem tudom mások mit gondolnak rólam, de én is barátságtalan vagyok meg közben nem is. És fiúként ugye nincs olyan mázlim hogy oda jönnek poénkodni, "bokolni" lányok.


Igazából belőlem már kezd kihalni ez az egész, ha lekötöm magam mással akkor ez szépen elfelejtődik. Csak közben mire észbe kapok már mind1 lesz, ha még nem..:S

2011. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!