Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Minek örülnétek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek örülnétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki a buszon egyfolytában szemez velem és mosolyog. Mit kéne lépnem ? Ő később száll le mint én. Ott a buszon nehéz lenne odamenni mert távolsági és általában sokan vannak :s Írjak neki valamelyik közösségi oldalon ?

Vagy ha mégis odamegyek hozzá mit mondjak neki ? A múltkor is már tök zavarba voltam :$ 18F


2011. febr. 5. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha másképp nem megy keresd meg valamelyik közösségi portálon és írj neki egy e-mailt.
2011. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha a csaj ennyire bevállalós, és te meg már 18 éves vagy, akkor ne szarakodj, hanem legyél vagány és talpraesett, szerintem a csaj is ezt várná! Menj oda és kész! Férfi vagy, hát légy férfi!!!!!!!

(a lányok szeretik a magabiztosságot sugárzó pasikat)

Ne szarakodj, manapság már senki nem mer személyesen ismerkedni?

Talán virtuálisan fogtok szexelni is?

Ne hari, nem ellened szól, csak eszembe jut, hogy, nem véletlen, hogy azt mondják, hogy a személyes kapcsolatok rovására megy a média és az internet. Gondolod a mi szüleink közösségi portálok híjján ilyenkor mit csináltak volna? Az mondják, szemez velem egy csaj a buszon, de éééén, jajj,, ne, inkább hagyom a francba?

Biztos azért szemez veled, mert tetszel neki, nem???

A többi utasra meg magasról tojjál, egy jó szerelmes filmez statiszták is kellenek!!!!

Sok sikert!!!!

2011. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez a probléma nekem is kis változásokkal és én közösségi portálokon próbáltam idáig megkeresni de sajnos még nem sikerült :S

esetleg próbálj meg időt száni rá és később leszálni (bár ez távolságinál nehezebben oldható meg mint helyközin de nem lehetetlen)

Ha meg egy helyen száltok fel akkor mellé ülni vagy a buszmegállóban beszélni vele!

ha később száll föl akkor meg a busz elejében ülj le és mondjuk ad át a helyed neki és hozz fel valami témát!

2011. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy szedd már össze magad haver :D
2011. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom:) Menj oda, szerintem is. Verekedd át magad a tömegen:D Sztem ezt várja, hogy menj már oda..csak bátorít:) hajrá!

19/L

2011. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De ha odamegyek hozzá mit mondjak neki ?

2011. febr. 6. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem először ismerkedj,aztán próbálj bejönni, mert ha nem tudod mit szeret akkor nem nagyon jössz be neki...

szóval:

1.ismerkedés

2.ajándék,kedveskedés

3.(szerelem?):)

2011. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ezt mondd:

Szabad ez a hely.

Igen![nyert ügy.]

szépek a szemeid amivel már egy hete nézel? talán véletlen? :D :P sok sikert*

2011. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!