Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiúosztálytársam, akire eddig haverként (annyira nem vagyunk jóban) tekintettem. De ma írta chat-en, hogy én tetszek neki, és hogy teljes szívéből szeret! De én őt nem... Hogy mondjam meg neki, úgy hogy ne bántsam meg? Nekem fontos mások véleménye, de ha vele járnék az kicsit ciki lenne :S És kicsit gyerekesnek tartom magam mellett. Kérlek segítsetek!
2011. febr. 4. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mindenkibol elo bujik neha a gyerek. Szerintem neked nem tetszik a srac es csak azert keresed kifogasnak ezt a dolgot, hogy ciki lenne, ha jarnatok. De mindegy. En csak azt tudom tanacsolni, hogy ha komolyan nem tetszik a fiu, azt mond meg neki de mihamarabb. En is vallottam mar szerelmet fiunak es o semmit nem valaszolt. Nah ennel rosszabbul nem eshetett volna semmi. Mond neki a szemebe, hogy te ugy tekintesz ra, mint ey baratra es semmi tobb.

Egyebkent ha magambol indulok ki valamilyen szintem egy kicsit megbantod, hiszen mar alapbol, ha nem kell neked az neki rosszul esik. De par het/honap es hozzaszokik a dologhoz. Tapasztalatbol mondom, sajnos.

18/L

2011. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

akkor egyszerűen mondd azt, hogy kialakulóban van valami egy másik sráccal és most nem akarsz bekavarni ezzel...


engem régen egyszer így ráztak le... :S

2011. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ne vedd már ilyen komolyan! chaten írt.. ha télleg igazi férfi lenne élőben megvitatta volna ezt veled:P

mondd neki hogy érjél még egy kicsit. 1 év múlva másképp fog a lányokra nézni:P

2011. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
úristen maradjál már magadnak. 13évesen inkább tanulj, meg barbie-z, mint hogy chatelj. gyerekesenek tartod magad mellett??????????? hisze te még gyerek vagy, de a kérdésed alapján én egy buta 10 évesre tippeltem volna.
2011. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Figyelj engem is mindenki barátként kezel, ez van ilyen az élet, a megbántás sehogy sem elkerülhető, így járt.
2011. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!