Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiúosztálytársam, akire eddig haverként (annyira nem vagyunk jóban) tekintettem. De ma írta chat-en, hogy én tetszek neki, és hogy teljes szívéből szeret! De én őt nem... Hogy mondjam meg neki, úgy hogy ne bántsam meg? Nekem fontos mások véleménye, de ha vele járnék az kicsit ciki lenne :S És kicsit gyerekesnek tartom magam mellett. Kérlek segítsetek!
2011. febr. 4. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki ?:D

úgy hogy ne bántsd meg? sehogy ...

19F

2011. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha klasszikus lerázós duma kell akkor: bocsi de perpill nem akarok komoly kapcsolatot senkitől :)
2011. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szóval nem lehet úgy megfogalmazni, h ne bántsam meg... :(

Ja és 13/L vagyok

Még nem volt pasim, és nem ilyennek képzeltem el az elsőt

2011. febr. 4. 22:34
 4/15 anonim ***** válasza:
sajnos valamilyen szinten megbántod, de ez van :) a srác sem gondolhatja komolyan hogy mindenkinek az ő kedvében kell járnia :)
2011. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az elsőőőőőőőt .. :D nem szexelni akar csak 1 randit :D az is lehet h jól sül el :D am meg ja mert te 13 évesen olyan komoly vagy :D háh .. jó poén :P


19F

2011. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy komoly vagyok, csak ő teljesen máshogy gondolkodik, meg néha olyan mintha 10 éves lenne.
2011. febr. 4. 22:40
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor küldd el a brébe... mit veszíthetsz, nem jön be és kész :D
2011. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nekem csak barát vagy.
2011. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
mond meg neki h "bocs de ha veled lennék az ciki lenne, nem lennék menő, és én csak a mások véleményére teszek, mert cask az fontos h mit gondolnak rólam mások."
2011. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De megbántini nagyon nem akarom, mert az osztálytársam és az egyik barátnőmbe volt régen szerelmes és ő is meg mondta neki, hogy csak barát és nagyon rosszul esett neki. Mindenki barátként kezeli.
2011. febr. 4. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!