Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem volt még pasim? 15/L

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy minden olyan pasi aki nekem tetszene félénk és nem mer kezdeményezni? Nekem nem a nagymenő srácok jönnek be. Van itt olyan aki nem a nagymenők közé tartozik és szívesen megismerne?
2011. febr. 4. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarsz kapcsolatot, neked kéne kezdeményezni..Miért hiszi mindenki azt, hogy minden a fiúk dolga? :) 14/F
2011. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha félénk, kezdeményezz te!!!! /L
2011. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

talán mert élvezik ha udvarolnak nekik :D de am ha annyira kell akk léphetsz nem kötelező állni és nézni :D


19F

2011. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy a lányok mindig mindent élvezhetnek, nekünk meg marad ez az udvarolgatós dolog.. Baromság :) (első vtam)
2011. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert nekem se volt még barátnőm.

Igen van.

16/F

2011. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi neked a nagymenő, de én megismernélek.

16F

2011. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen pasi vagyok:)

Ha szeretnéd írd meg milyen vagy, miért érdemes ismerni téged:)

2011. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért nem volt még pasid? Mert gondolom te se sűrűn kezdeményezel az ilyen srácoknál :P

Amúgy itt az alkalom, hogy ezt bepótold, örülnék ha megírnád privibe, hogy merre laksz, megismernélek :)


16/f

2011. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel kedves kérdező,felesleges kétségbe esned...

15 éves vagyok és még egyszer sem volt barátom,mi több még sosem csókolóztam és egyáltalán nem érzem úgy,h bármi olyan dolgokról lemaradtam volna,mint a saját korosztályom...

Mindig is visszahúzódó voltam és sosem voltam az a fajta,aki mindig is kezdeményező típus volt,úgy érzem ez mindig is a fiúk dolga lesz,akárki akármit mond milyen században is élünk...

Inkább százszor halok meg egyedül és szinglin,minthogy udvaroljak egy fiúnak és én essek pofára...

Mert ez mindig is így volt...Már meguntam...

Akinek én kellek az nekem nem kell,mert jó haverom és barátom...aki meg nekem kell,az meg keresztül néz rajtam...

Szval felesleges ezt így felhúznod:)

2011. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz PM-et.

16F

2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!